Uitslagen 2013

Pupillen en G-atleten

Onderdeel springen
                   
                   
Categorie Naam atleet Hoogspringen   Verspringen   Totaal Plaats    
C pupil Maud Visscher 0,95 306 3,18 354 660 2e prijs    
B pupil Imke Gardien 0,60 49 2,10 138 187 7e prijs    
C pupil Eline Kanninga 0,65 86 2,15 148 234 6e prijs    
B pupil Mirthe Kanninga 0,85 232 3,05 328 560 3e prijs    
B pupil Esmee Douma 1,05 379 3,85 488 867 1e prijs    
C pupil Anna-Romée van der Spoel 0,80 196 2,70 258 454 5e prijs    
C pupil Merel Leeuwis dns 0 1,65 48 48 8e prijs    
C pupil Damaris Al Rais 0,80 196 2,71 260 456 4e prijs    
                   
Categorie Naam atleet Hoogspringen   Verspringen   Totaal Plaats    
C pupil Maurits Meijerhof 1,00 342 2,84 286 628 3e prijs    
C pupil Yardan Kruijer 0,95 306 3,05 328 634 2e prijs    
B pupil Jort Rodenburg DNS 0 DNS 0 0 dns    
C pupil Luke Veldkamp 0,90 269 2,80 278 547 4e prijs    
B pupil Dilan Boer 0,75 159 2,40 198 357 5e prijs    
B pupil Imanuel Al Rais 0,85 232 3,50 418 650 1e prijs    
                   
Categorie Naam atleet Hoogspringen   Verspringen   Totaal Plaats    
A pupil Gitte Gardien 0,75 159 2,31 180 339 5e prijs    
A pupil Nienke Weij 1,00 342 3,60 438 780 2e prijs    
A pupil Amy Buurmeijer 0,95 306 2,70 258 564 4e prijs    
A pupil Lyone Boer 0,90 269 3,08 334 603 3e prijs    
A pupil Tracy 1,10 416 3,40 398 814 1e prijs    
                   
Categorie Naam atleet Hoogspringen   Verspringen   Totaal Plaats    
G-Atleet Mats Mulder 1,00 342 3,40 398 740 2e prijs    
G-Atleet Demi Majoor 0,50 0 1,35 0 0 7e prijs    
G-Atleet Delano Post 1,00 342 3,00 318 660 3e prijs    
G-Atleet Mariska de Jong dns 0 1,60 38 38 6e prijs    
G-Atleet Joren 0,65 86 2,15 148 234 4e prijs    
G-Atleet Rianne 0,65 86 1,50 18 104 5e prijs    
G-Atleet Guido Stoelwinder 0,95 306 3,58 434 740 1e prijs    
Onderdeel werpen
                   
                   
Categorie Naam atleet Balwerpen   Kogelstoten   Totaal Plaats    
C pupil Maud Visscher 11,06 173 5,53 376 549 3e prijs    
B pupil Imke Gardien 6,34 71 3,49 229 300 6e prijs    
C pupil Eline Kanninga 7,23 93 2,26 119 212 8e prijs    
B pupil Mirthe Kanninga 11,58 183 3,70 246 429 4e prijs    
B pupil Esmee Douma 22,31 349 5,76 391 740 1e prijs    
C pupil Anna-Romée van der Spoel 18,60 297 6,60 442 739 2e prijs    
C pupil Merel Leeuwis 7,29 94 2,52 144 238 7e prijs    
C pupil Damaris Al Rais 8,36 118 3,60 238 356 5e prijs    
                   
Categorie Naam atleet Balwerpen   Kogelstoten   Totaal Plaats    
C pupil Maurits Meijerhof 13,20 212 6,16 416 628 4e prijs    
C pupil Yardan Kruijer 22,87 357 5,24 357 714 1e prijs    
B pupil Jort Rodenburg DNS 0 DNS 0 0 dns    
C pupil Luke Veldkamp 18,80 300 5,29 361 661 2e prijs    
B pupil Dilan Boer 10,31 159 4,40 299 458 5e prijs    
B pupil Imanuel Al Rais 16,43 265 5,47 372 637 3e prijs    
                   
Categorie Naam atleet Balwerpen   Kogelstoten   Totaal Plaats    
A pupil Gitte Gardien 8,69 125 2,32 125 250 5e prijs    
A pupil Nienke Weij 14,57 235 4,61 314 549 2e prijs    
A pupil Amy Buurmeijer 10,92 170 4,26 289 459 3e prijs    
A pupil Lyone Boer 10,21 157 2,92 181 338 4e prijs    
A pupil Tracy 20,03 318 5,85 397 715 1e prijs    
                   
Categorie Naam atleet Balwerpen   Kogelstoten   Totaal Plaats    
G-Atleet Mats Mulder 16,40 264 6,00 406 670 3e prijs    
G-Atleet Demi Majoor 7,75 105 2,97 185 290 7e prijs    
G-Atleet Delano Post 19,44 310 6,25 421 731 2e prijs    
G-Atleet Mariska de Jong 9,26 137 5,09 347 484 4e prijs    
G-Atleet Joren 10,09 154 4,70 320 474 5e prijs    
G-Atleet Rianne 9,56 144 3,80 254 398 6e prijs    
G-Atleet Guido Stoelwinder 18,87 301 9,56 601 902 1e prijs    
Onderdeel lopen
                   
                   
Categorie Naam atleet 40 m   400 m          
C pupil Maud Visscher 7,19 510 1,26,4 297        
B pupil Imke Gardien 9,63 129 1,55,7 101        
C pupil Eline Kanninga 8,40 293 1,50,2 132        
B pupil Mirthe Kanninga 7,82 389 1,35,0 223        
B pupil Esmee Douma 6,70 621 1,25,4 295        
C pupil Anna-Romée van der Spoel 7,69 412 1,33,8 236        
C pupil Merel Leeuwis 10,47 38 2,05,6 55        
C pupil Damaris Al Rais 7,88 378 1,35,3 223        
                   
Categorie Naam atleet 40 m   400 m          
C pupil Maurits Meijerhof 7,65 420 1,47,6 149        
C pupil Yardan Kruijer 7,00 551 1,29,4 265        
B pupil Jort Rodenburg 6,95 562 1,22,7 318        
C pupil Luke Veldkamp 7,80 392 1,47,3 149        
B pupil Dilan Boer 8,62 260 1,49,8 137        
B pupil Imanuel Al Rais 6,99 553 1,23,5 310        
                   
Categorie Naam atleet 40 m   400 m          
A pupil Gitte Gardien 12,89 112 dns 0        
A pupil Nienke Weij 9,56 509 dns 0        
A pupil Amy Buurmeijer dns 0 dns 0        
A pupil Lyone Boer 10,72 14 dns 0        
A pupil Tracy dns 0 dns 0        
                   
Categorie Naam atleet 40 m   400 m          
G-Atleet Mats Mulder 7,06 538 1,29,0 265        
G-Atleet Demi Majoor 9,04 202 2,27,8 5        
G-Atleet Delano Post 7,15 519 1,44,2 167        
G-Atleet Mariska de Jong 10,11 75 2,50,3 2        
G-Atleet Joren dns 0 2,20,0 10        
G-Atleet Rianne dns 0 3,01,5 1        
G-Atleet Guido Stoelwinder dns 0 1,15,3 374        

De uitslagen:

Onderdeel lopen (vervolg)
                   
                   
Categorie Naam atleet 1000 m   Totaal Plaats        
C pupil Maud Visscher dns 0 807 2e prijs        
B pupil Imke Gardien dns 0 230 7e prijs        
C pupil Eline kanninga dns 0 425 6e prijs        
B pupil Mirthe kanninga 4,47,5 0 612 4e prijs        
B pupil Esmee Douma 4,45,9 0 916 1e prijs        
C pupil Anna-Romée van der Spoel 4,39,5 0 648 3e prijs        
C pupil Merel Leeuwis dns 0 93 8e prijs        
C pupil Damaris Al Rais dns 0 601 5e prijs        
                   
Categorie Naam atleet 1000 m   Totaal Plaats        
C pupil Maurits Meijerhof dns 0 569 4e prijs        
C pupil Yardan Kruijer dns 0 816 3e prijs        
B pupil Jort Rodenburg dns 0 880 1e prijs        
C pupil Luke Veldkamp dns 0 541 5e prijs        
B pupil Dilan Boer dns 0 397 6e prijs        
B pupil Imanuel Al Rais dns 0 863 2e prijs        
                   
Categorie Naam atleet 1000 m   Totaal Plaats        
A pupil Gitte Gardien 3,10,72 30 142 3e prijs        
A pupil Nienke Weij 2,29,92 259 768 1e prijs        
A pupil Amy Buurmeijer dns 0 0 dns        
A pupil Lyone Boer 2,29,68 260 274 2e prijs        
A pupil Tracy dns 0 0 dns        
                   
Categorie Naam atleet 1000 m   Totaal Plaats        
G-Atleet Mats Mulder 10,03 438 1241 1e prijs        
G-Atleet Demi Majoor 12,67 132 339 4e prijs        
G-Atleet Delano Post 10,61 358 1044 2e prijs        
G-Atleet Mariska de Jong 15,72 8 85 5e prijs        
G-Atleet Joren 14,04 17 27 6e prijs        
G-Atleet Rianne 14,63 11 12 7e prijs        
G-Atleet Guido Stoelwinder dns 0 374 3e prijs        
                   
5.000 meter
                   
G-Atleet Guido Stoelwinder 28.32.00              
Mannen Leo van der Horst 28.33.00              
Mannen Jan Leeuwis 20.06.84              

Junioren

Overzicht lopen
                   
                   
  80 m pnt 800 m pnt 100 m pnt      
Naam Deelnemer                  
Sander Brugge         11,00 747      
Hans Dekker                  
Mark van Ginkel     2,48,40 404 14,27 150      
Job Scholten 11,61 490              
Roelf Bouwmeester         11,20 701      
Joop Heeringa         13,81 223      
Niels Visser     2,24,50 619 13,03 350      
Hiddo Boomsema                  
Bjorn Lohof 10,79 612              
Tim Hendiksen                  
Fabian Dumitrascu         13,27 300      
Aiwan de Waart                  
Jonno Boer     2,45,5 427          
                   
 
Overzicht lopen (vervolg)
                   
  1000 m pnt 300 m pnt Totaal        
Naam Deelnemer                  
Sander Brugge 3,26,2 505     1252        
Hans Dekker         0        
Mark van Ginkel     48,50 105 659        
Job Scholten         490        
Roelf Bouwmeester 3,26,4 505     1206        
Joop Heeringa 3,47,3 381 49,51 74 678        
Niels Visser     43,73 273 1242        
Hiddo Boomsema 3,40,4 419     419        
Bjorn Lohof 4,05,1 292 49,52 73 977        
Tim Hendiksen         0        
Fabian Dumitrascu 3,59,8 319 50,60 41 660        
Aiwan de Waart         0        
Jonno Boer         427        
                   
 
Overzicht lopen
                   
  60 m pnt 80 m pnt          
Naam Deelnemer                  
Lotte Schutten 9,31 452              
Berber Nijhuis 9,68 387              
Rachel Bruins 9,43 419              
Ilse Heeringa     12,01 435          
Demi-Esmee Halmingh                  
Judith Wösten                  
Lian Agbie                  
Efe Agbie     10,88 596          
Bernice Meijer                  
Mercenne Meijer                  
Dominique Veninga                  
Danaïd Prinsen                  
Chantel Elzinga                  
Marcela Meijer     14,57 150          
                   
 
overzicht lopen (vervolg)
                   
  800 m pnt 100 m pnt          
Naam Deelnemer                  
Lotte Schutten                  
Berber Nijhuis                  
Rachel Bruins     15,48 266          
Ilse Heeringa 3,04,55 289              
Demi-Esmee Halmingh                  
Judith Wösten                  
Lian Agbie                  
Efe Agbie                  
Bernice Meijer     13,37 566          
Mercenne Meijer                  
Dominique Veninga     13,27 582          
Danaïd Prinsen                  
Chantel Elzinga                  
Marcela Meijer                  
                   
 
overzicht lopen (vervolg)
                   
Naam Deelnemer 1000 m pnt 300 m pnt 600 m pnt totaal    
Lotte Schutten             452    
Berber Nijhuis         2,23,33 208 595    
Rachel Bruins     55,32 5 2,17,33 257 528    
Ilse Heeringa     54,25 15     739    
Demi-Esmee Halmingh             0    
Judith Wösten             0    
Lian Agbie             0    
Efe Agbie     47,95 123     719    
Bernice Meijer 3,24,7 518         1084    
Mercenne Meijer             0    
Dominique Veninga 3,23,1 525 45,30 214     1321    
Danaïd Prinsen             0    
Chantel Elzinga             0    
Marcela Meijer             150    
Overzicht werpen
  speerwerpen pnt Kogelstoten pnt JJB_Discus pnt      
Naam Deelnemer             Totaal    
Sander Brugge 28,77 308   0 21,46 263 571    
Hans Dekker 33,3 386 11,13 541 38,6 658 1585    
Mark van Ginkel   0   0   0 0    
Job Scholten 19 117 5,13 45 11,88 0 162    
Roelf Bouwmeester   0   0   0 0    
Joop Heeringa   0   0   0 0    
Niels Visser   0   0   0 0    
Hiddo Boomsema   0   0   0 0    
Bjorn Lohof   0   0   0 0    
Tim Hendiksen 19,28 123 7,9 298 19,31 204 625    
Fabian Dumitrascu   0   0   0 0    
Aiwan de Waart 38,47 468 12,05 603 40,21 690 1761    
Jonno Boer             0    
  Speerwerpen pnt Kogelstoten pnt Discus pnt      
Naam Deelnemer             Totaal    
Lotte Schutten   0   0   0 0    
Berber Nijhuis   0   0   0 0    
Rachel Bruins   0   0   0 0    
Ilse Heeringa 15,12 28 7,88 296 17,71 157 481    
Demi-Esmee Halmingh 25,16 242 8,6 354 27,4 414 1010    
Judith W?ten   0   0   0 0    
Lian Agbie   0   0   0 0    
Efe Agbie   0   0   0 0    
Bernice Meijer   0   0   0 0    
Mercenne Meijer 13,27 0 5,83 114   0 114    
Dominique Veninga   0   0   0 0    
Dana? Prinsen   0   0   0 0    
Chantel Elzinga 22,26 186 9,6 431 23,8 325 942    
Marcela Meijer             0    
overzicht springen
                   
  Verspringen pnt Hoogspringen pnt Hinkstapspringen pnt      
Naam Deelnemer             Totaal    
Sander Brugge 5,61 516 1,55 444 9,97 1380 2340    
Hans Dekker 4,82 327 1,60 492 7,94 1008 1827    
Mark van Ginkel   0   0   0 0    
Job Scholten 3,89 83 1,05 0   0 83    
Roelf Bouwmeester   0   0   0 0    
Joop Heeringa   0   0   0 0    
Niels Visser   0   0   0 0    
Hiddo Boomsema   0   0   0 0    
Bjorn Lohof   0   0   0 0    
Tim Hendiksen   0 1,30 188 8,16 1050 1238    
Fabian Dumitrascu 4,37 212 1,30 188 9,35 1271 1671    
Aiwan de Waart   0   0   0 0    
Jonno Boer             0    
  Verspringen pnt Hoogspringen pnt Hinkstapspringen pnt      
Naam Deelnemer             Totaal    
Lotte Schutten   0   0   0 0    
Berber Nijhuis 3,66 18 1,25 134 6,89 797 949    
Rachel Bruins   0   0   0 0    
Ilse Heeringa 3,95 99 1,45 344 7,93 1006 1449    
Demi-Esmee Halmingh 4,35 207   0 8,55 1124 1331    
Judith Wösten 4,57 264   0 8,11 1041 1305    
Lian Agbie   0   0   0 0    
Efe Agbie 4,50 246 1,25 134 8,93 1195 1575    
Bernice Meijer   0   0   0 0    
Mercenne Meijer   0   0   0 0    
Dominique Veninga   0   0   0 0    
Danaïd Prinsen 4,69 294 1,10 0   0 294    
Chantel Elzinga   0   0   0 0    
Marcela Meijer   0   0   0 0    
Junioren, Totaal overzicht lopen, werpen en springen
 
Naam Deelnemer Uitslag lopen   Uitslag werpen   Uitslag springen        
Sander Brugge 1e prijs   4e prijs   1e prijs        
Hans Dekker dns   2e prijs   2e prijs        
Mark van Ginkel 7e prijs   dns   dns        
Job Scholten 8e prijs   5e prijs   5e prijs        
Roelf Bouwmeester 3e prijs   dns   dns        
Joop Heeringa 5e prijs   dns   dns        
Niels Visser 2e prijs   dns   dns        
Hiddo Boomsema 9e prijs   dns   dns        
Bjorn Lohof 4e prijs   dns   dns        
Tim Hendiksen dns   3e prijs   4e prijs        
Fabian Dumitrascu 6e prijs   dns   3e prijs        
Aiwan de Waart dns   1e prijs   dns        
Jonno Boer 8e prijs   dns   dns        
                   
Naam Deelnemer uitslag lopen   uitslag werpen   uitslag springen        
Lotte Schutten 7e prijs   dns   dns        
Berber Nijhuis 5e prijs   dns   5e prijs        
Rachel Bruins 6e prijs   dns   dns        
Ilse Heeringa 3e prijs   3e prijs   2e prijs        
Demi-Esmee Halmingh dns   1e prijs   3e prijs        
Judith Wösten dns   dns   43 prijs        
Lian Agbie dns   dns   dns        
Efe Agbie 4e prijs   dns   1e prijs        
Bernice Meijer 2e prijs   dns   dns        
Mercenne Meijer dns   4e prijs   dns        
Dominique Veninga 1e prijs   dns   dns        
Danaïd Prinsen dns   dns   6e prijs        
Chantel Elzinga dns   2e prijs   dns        
Marcela Meijer 8e prijs   dns   dns        

De uitslagen:

Meisjes junioren C, 800 meter, 21 deelneemsters
     
6. Dominique Veninga 2.24.52 (p.r.)
7. Bernice Meijer 2.24.76

De uitslagen:

Dames senioren, 800 meter, 13 deelneemsters
     
5. Danaïd Prinsen 2.11.98

De uitslagen:

Kidsrun, 8 en 9 jaar, 1 km, 23 deelneemsters
     
12. Anna Romée van der Spoel 4.29
     
Leutje 4 Mijl (6,4 km), mannen junioren 18-min, 19 deelnemers
13. Giovanni Smit 33.42
Leutje 4 Mijl (6,4 km), vrouwen junioren 18-min, 11 deelneemsters
7. Demi-Esmee Halmingh 37.16