Archief 2012

Proficiat! Hans is Niveau 3 Trainer, bij de Atletiekunie Basis Baanatletiektrainer 3, Basis Looptrainer 3 en Allround Wandelinstructeur 3

Op zaterdag 16 juni jl. heeft Hans Roossien het examen Niveau 3 Trainer in Assen afgelegd. Samen met een twaalftal atleten van de SV Veendam Atletiek heeft hij op zaterdagochtend onder andere een pittige interval training gegeven en daarmee de opleiding met succes afgerond. Hans is nu gediplomeerd trainer voor de SV Veendam Atletiek. We zijn reuze trots op Hans en zijn blij dat we er officieel een trainer bij hebben. Hans, nogmaals van harte gefeliciteerd! Zoals bekend heeft onze vereniging een tekort aan trainers, dus willen wij bij deze graag een oproep doen aan iedereen die interesse heeft om een opleiding tot trainer te volgen, zich te melden bij de technische commissie of een email te sturen aan het bestuur.

Hans Roossien     Hans Roossien

wim meems