Uitslagen 2016

 

Gasselte, 27 december 2016, Drouwenerzand Cross
 
Jongens Junioren, 5 km, 5 deelnemers
1. Justin Martena 19.04  
2. Jonno Boer 21.28  

 

Appelscha, 18 december 2016, Verhoeve Groen Cross
 
Meisjes Junioren D, 1,4 km, 4 deelneemsters
4. Anna-Romée van der Spoel 5.55  

 

Tilburg, 22 november 2016, Warandeloop
 
Meisjes Junioren A, 4,3 km, 34 deelneemsters
29. Leonie Glazenborg 17.28  
 
Jongens Junioren B, 4,3 km, 82 deelnemers
52. Justin Martena 15.46  

 

Drouwen, 19 november 2016, Boomkroonpadcross
 
Jongens, 4,75 km, 6 deelnemers
2. Jonno Boer 20.13  

 

Rolde, 29 oktober 2016, Boerbosloop
 
Jongens, 3,650 km, 5 deelnemers
2. Jonno Boer 13.55  

 

Dwingeloo, 29 oktober 2016, AVD Cross
 
Vrouwen, Sprintcross 1 km, 7 deelneemsters
4. Emma Verkaaik 3.56  

 

Zuidlaren, 15 oktober 2016, Zuidlaardermarktloop
 
Mannen, 5 km, 141 deelnemers
7. Mark van Ginkel 16.59  

 

Groningen, 9 oktober 2016, 4 Mijl
 
    Bruto tijd NettoTijd  
  Mark van Ginkel 22:11:00 22:07:00  
  Leonie Glazenborg 25:03:00 24:59:00  
  Dominique Veninga 28:53:00 28:48:00  
  Joost Iedema 29:27:00 29:17:00  
  Jorn Offens   26:07:00  
  Jesse Bleeker   27:45:00  
  Giovanni Smit   30:34:00  
  Stephan Heethuis   31:50:00  
  Anna-Romée van der Spoel   32:43:00  
  Daphne Heethuis   34:18:00  
  Guido Stoelwinder   35:20:00  
  Jeffrey Veenstra   35:21:00  
  Angelique Klopstra   36:16:00  
  Jort Rodenburg   36:43:00  
  Dani Haan   37:58:00  
  Luke Veldkamp   38:24:00  
  Endri Offens   38:56:00  
  Donna Majoor   39:19:00  
  Jesse van Wieringen   39:34:00  
  Brigitte v/d Laan   39:53:00  
  Kalena Post   40:58:00  
  Alwin Boxen   42:14:00  
  Offe Offens   42:47:00  
  Anna Thackray   43:01:00  
  Justin Klopstra   43:04:00  
  Patrick Struijk   44:49:00  
  Silke Struijk   44:50:00  
  Delano Post   46:13:00  
  Brend Offens   46:16:00  
  Klazien de Haan   46:16:00  
  Femke Moonen   47:03:00  
  Ferdinand Kers   48:02:00  
  Ernesto v/d Laan   48:16:00  
  Bas Jungman   50:22:00  
  Joren Heethuis   54:02:00  
  Bianca Eising   54:37:00  
  Fleur v/d Horst   55:54:00  
  Rianne Beemsterboer   56:53:00  
  Mariska de Jong   01:02:18  
  Demi Majoor   01:15:49  

 

Stadskanaal, 8 oktober 2016, Clubkampionschappen      
                 
Meisjes Pupillen A      
    60 m 1000 m Ver Hoog Kogel Punten  
                 
Helen de Vries 11,00 05:09,0 2,84 0,80 4,51 1254  
Anna-Romee van der Spoel 9,80 03:58,8 3,70 1,15 9,15 2384  
Lani Faber 11,60 dns 2,68 0,80 3,98 957  
                 
Meisjes Pupillen C      
    40 m 600 m Ver Hoog Balwerpen Punten  
                 
Ninthe Oosterveld 8,70 03:14,5 1,80 0,70 5,95 489  
Jolijn de Vries 8,50 02:51,0 2,10 0,85 9,71 887  
Kirsten Smit 9,50 03:32,4 2,16 0,75 8,95 556  
                 
Jongens Junioren D      
    80 m 600 m Ver Hoog Kogel Discus Punten
                 
Jort Rodenburg 12,20 02:24,6 2,95 1,25 5,71 10,11 1521

 

Dwingeloo, 2 oktober 2016, MCD-Run
 
Mannen, 5 km, 63 deelnemers
1. Mark van Ginkel 16.49  

 

Hoogezand, 25 september 2016 , De 7 van Martenshoek
 
Jongens 13-18 jr, 7 km, 22 deelnemers
6. Giovanni Smit 31.25  
12. Joost Iedema 36.25  
22. Patrick Struijk 57.24  

 

Zeijen, 17 september 2016, Zeijer Strubbenloop
 
Jongens 3-5 jr, 1 km, 8 deelnemers
1. Olle Krol 4.34  
         
Jongens 6-8 jr, 1,5 km, 4 deelnemers
1. Rune Krol 7.02  

 

Emmen, 17 september 2016, Athletics Wedstrijd
   
               
Meisjes Pupillen A    
    Vortex Kogel Meters 60 m Ver Hoog
               
Anna-Romée van der Spoel 32,00 8,40 1425 10,02 3,60 1,15
    PR   PR      

 

Veendam, 3 september 2016, Clubdag      
                 
Meisjes Pupillen A      
    Discus Kogel Hinkstap 60 m Ver Balwerpen Hoog
                 
Lani Faber 6,06 2,97   12,04 2,85 16,28  
Imke Gardien 10,07 3,67   12,09 2,83 17,10 0,95
Anna-Romée van der Spoel 16,71 7,73 7,75 9,84 3,55 32,30 1,15
    CR   CR     CR  
                 
Meisjes Junioren C      
    Discus Kogel Hinkstap 60 m Ver Speer Hoog
                 
Lotte Schutte     6,91 CR
9,01 3,88 9,90  
                 
Jongens Junioren D      
    Discus Kogel Hinkstap 60 m Ver Speer Hoog
                 
Jort Rodenburg 10,89 5,70       16,09  

 

Utrecht, 2 september 2016, Trackmeeting
           
Jongens Junioren B  800 meter
18. Mark van Ginkel 02:08,10   PR  

 

Utrecht, 12 augustus 2016, Trackmeeting
           
Jongens Junioren B – 800 meter
5. Mark van Ginkel 02:08,38   PR  

 

Hollandscheveld, 21 augustus 2016, Singelloop
 
Vrouwen, 5 km, 31 deelneemsters
1. Bernice Meijer 19.26  

 

Utrecht, 15 juli 2016, Trackmeeting
           
Meisjes Junioren A – 100 meter
1. Dominique Veninga 12,86 +0,0 m/s    
           
Meisjes Junioren A – 200 meter
1. Dominique Veninga 26,16      

 

Emmeloord, 9 juli 2016, DSM Baancircuit
 
Meisjes Junioren A – 400 meter
1. Dominique Veninga 58,32      
           
Senioren Vrouwen - 200 meter
2. Bernice Meijer 26,37 +1,0 m/s  

 

Breda, 1-3 juli 2016, NK Junioren
 
Meisjes Junioren A – 5000 meter Finale
7. Leonie Glazenborg 18.34,78      
           
Jongens Junioren A - 100 meter Serie 5
1. Roelf Bouwmeester 10,97 -0,1 m/s  
           
Jongens Junioren A - 100 meter Halve Finale
1. Roelf Bouwmeester 10,65 +0,7 m/s  
           
Jongens Junioren A - 100 meter Finale
3. Roelf Bouwmeester 10,78 -0,1 m/s  
           
Meisjes Junioren B – 400 meter Serie 2
6. Emma Verkaik 01:03,60      
 
Meisjes Junioren A – 400 meter Serie 2
1. Dominique Veninga 58,06      
           
Meisjes Junioren A – 400 meter Finale
3. Dominique Veninga 57,48      

 

Mannheim, 25 juni 2016, 23. Bauhaus Juniorengala

           
Jongens Junioren A - 100 meter Serie 5
3. Roelf Bouwmeester 10,65 +0,9 m/s PR en CR JA
 
Soest, 17 juni 2016, Loopgala Soest
           
Jongens Junioren B – 1500 meter
5. Mark van Ginkel 04:24,23   PR en CR JB

 

Groningen, 11 juni 2016, Martinibokaal
           
Jongens Junioren B – 800 meter
4. Mark van Ginkel 02:09,97   PR  
           
Meisjes Junioren A – 100 meter
1. Dominique Veninga 12,75 +0,1m/s    
           
Meisjes Junioren A – 200 meter
1. Dominique Veninga 25,61 +0,3 m/s    
           
Meisjes Junioren A – Discuswerpen
3. Chantal Elzinga 26,51      
           
Meisjes Junioren A – Kogelstoten
2. Chantal Elzinga 8,79      
           
Meisjes Junioren B – 400 meter
1. Emma Verkaaik 01:02,30      
 
Senioren vrouwen – 100 meter
2. Bernice Meijer 12,98 +0,1m/s    
           
Senioren vrouwen – 200 meter
1. Bernice Meijer 26,27 +0,3 m/s    

 

Leiden, 11 juni 2016, Gouden Spike
           
Senioren mannen - 100 meter Serie 2
3. Roelf Bouwmeester 10,77 -0,1 m/s CR JA  
           
Senioren mannen - 100 meter Finale
6. Roelf Bouwmeester 10,70 +0,7 m/s CR JA  

 

Assen, 5 juni 2016, 8e Asserstadsloop
 
Vrouwen senioren, 5 km, 93 deelneemsters
4. Leonie Glazenborg 19.29  

 

Oordegem, 4 juni 2016, Putbos Flanders Cup
         
Vrouwen, 400 meter, 2de van 8 series    
         
  2. Bernice Meijer 56.08  CR / PR
  5. Dominique Veninga 57.46  PR

 

Veendam, 29 mei 2016, Valkema Parkstadloop  
       
Met een prachtige eindsprint in de laatste meters loopt
Anna Romée van der Spoel (meisjes pupillen A)  een clubrecord op de 5 km
       
5 km      
       
Jonno Boer 20.46    
Giovanni Smit 22.59     
Anna Romée van der Spoel 25.50  C.R.  

 

Oordegem, 28 mei 2016, IFAM Outdoor    
             
400 meter vrouwen, serie 3 van 7, 7 deelneemsters  
             
3 2 9287 Meijer Bernice NED sen 57.36
4 3 9008 Veninga Dominique NED jun 59.20

 

Delfzijl, 28 mei 2016, Onder Aan Diek Wedstrijd  
           
Meisjes pupillen A, 1ste jaars, meerkamp,7 deelneemsters  
           
  hoog ver kogel 60 m punten
5. Helen de Vries 0.80 m 2.97 m 4.38 m 10.94  
  196 312 298 346 1.153
7. Imke Gardien 0.90 m 2.73 m 3.89 m 12.34  
  269 264 261 187 983
           
Meisjes pupillen A, 1ste jaars, 1.000 meter, 7 deelneemsters  
           
3. Helen de Vries 4.47.96    C. R.     
           
Jongens junioren D, 80 meter sprint, 5 deelnemers    
           
2. Rik Kuiper 12.14        
4. Jort Rodenburg 12.86        
           
Jongens junioren D, hoogspringen, 6 deelnemers    
           
2. Rik Kuiper 1.25 m        
3. Jort Rodenburg 1.25 m        
           
Jongens junioren D, kogelstoten, 4 deelnemers    
           
1. Jort Rodenburg 6.17 m        
4. Rik Kuiper 5.23 m        
           
Jongens junioren D, 600 meter, 5 deelnemers    
           
2. Rik Kuiper 1.58.81        
5. Jort Rodenburg 2.43.10        
           
Meisjes junioren A, kogelstoten, 2 deelneemsters    
           
1. Chantal Elzinga  9.11 mtr    C. R.    

 

Epe, 22 mei 2016, 6e Hurdles/Sprint Special/Sotra
         
Meisjes juniren B, 400 meter, 6 deelneemsters  
  1. Emma Verkaaik 1.01.10  P.R.
Jongens junioren A, 100 meter, 6 deelnemers  
  1. Roelf Bouwmeester 10.88  C.R.

 

Hoorn, 14 mei 2016, recordwedstrijden    
         
Vrouwen, 400 meter, 1ste van 3 series, 4 deelneemsters
  1. Dominique Veninga 57.86  
Vrouwen, 400 meter, 2de van 3 series, 4 deelneemsters
  3. Bernice Meijer 57.10  
         
Heerenveen, 14 mei 2016, 16de Heerenveen Classic
         
Meisjes junioren B, 100 meter, 2 deelneemstrers  
  1. Emma Verkaaik 13.96  
Merisjes junioren B, 800 meter, 7 deelneemsters  
  1. Emma Verkaaik 2.33.71  
Meisjes junioren A, 3.000 meter, 1 deeelneemsters  
  1. Leonie Glazenborg 10.54.42  

 

Gieten, 14 mei 2016, Run van Gieten  
       
Mannen, 5 km, 74  deelnemers  
  30. Giovanni Smit 22.49
Vrouwen, 5 km, 60 deelneemsters  
  10. Angelique Klopstra 24.29
Jongens, groep 3, 1.000 meter, 36 deelnemers
  5. Tim Kanninga 4.57
  12. Ivar Wierenga 5.15
Meisjes, groep 5, 1.600 meter, 22 deelneemsters
  3. Helen de Vries 7.18
Meisjes, groep 6, 1.600 meter, 24 deelneemsters
  5. Anouschka Sleutel 7.24
  67. Eline Kanninga 7.31
Meisjes, groep 7, 2.400 meter, 17 deelneemsters
  3.  Anna Romée van der Spoel 10.36
Jongens, groep 8. 2.000 meter, 21 deelnemers
  2. Sven Wierenga 9.36
  9. Tristan Sleutel 10.27
Meisjes, groep 8, 2.400 meter, 17 deelneemsters
  4. Mirthe Kanninga 10.45

 

Sellingen, 24 april 2016, 14 Gehuchtenloop
         
Recreatie, 5 km :    
    Angelique Klopstra 30.20  

 

Emmen, 16 april 2016, 1ste Medaillewedstrijden      
             
VB vrouwen, meerkamp, 11 deelneemsters        
             
    100 m 400 m kogel speer punten
             
1. Brigitte van der Laan 16.00 1.28.5 5.52 m 8.22 m 37
6. Mariska de Jong 27.23 2.57.2 3.88 m 9.03 m 21
7. Bianca Ewising 21.89 2.10.1 3.40 m 7.24 m 19
10. Demi Majoor 21.36 2.49.8 2.69 m 6.61 m 13
11. Rianne Beemsterboer 22.90 2.57.3 3.10 m 7.62 m 12
             
VB mannen, meerkmap, 22 deelnemers        
             
    100 m 400 m kogel speer punten
             
3. Guido Stoelwinder 14.81 1.23.1 7.14 m 22.38 m 82
4. Ferdinand Kers 15.48 1.30.1 6.60 m 22.08 m 74
10. Ernesto van der Laan 18.52 1.45.8 5.06 m 9.21 m 48
13. Joren Heethuis 21.79 2.05.7 4.61 m 12.91 m 39
14. Delano Post 18.71 1.43.9 4.18 m 7.49 m 39
17. Tim Riemen 18.14 1.59.7 2.75 m 5.83 m 29
20. Laurens Djikhuis 22.95 2.41.0 3.42 m 5.83 m 15
21 Sander Dunning 23.99 2.47.8 3.40 m 7.10 m 12
             
Meisjes pupillen C, meerkmap, 11 deelneemsters      
             
    40 m 600 m M-bal hoog punten
             
10. Jolijn de Vries 9.13 m 2.50.5 3.30 m 0.70 m 17
             
Meisjes pupillen A, meerkamp, 35 deelneemsters      
             
    1.000 m vortex hoog ver punten
             
2. Anna Romée van der Spoel 3.59.5 31.00 m 1.10 m 3.60 m 152
29. Helen de Vries 4.38.6 12.50 m 0.80 m 2.90 m 66
34. Lani Faber 5.21.1 12.50 m 0.90 m 2.00 m 47

 

Annerveenschekanaal, 9 april 2016, Lutje Turfjeloop
         
Meisjes groep 6, 7 en 8, 1,2 km, 10 deelneemsters  
  3. Anna Romée van der Spoel 5.58  

 

Assen, 3 april 2016, De 10 van Assen
       
Mannen senioren, 5.000 meter, 9 deelnemers
  3. Joost Iedema 23.03
    (Junior B)  

 

Stadskanaal, 28 maart 2016, Rabobank Klap tot Klaploop
           
Jongens groep 5, 1.000 meter, 25 deelnemers    
  23. Brend Offens 5.41    

 

Annen, 20 maart  2016, Hunzerun

 
       
Jongens groep 6, 7 en 8, 1.400 meter, 19 deelnemers
  3. Sven Wieringa 5.03
Meisjes, groep 6, 7 en 8, 1.400 meter, 17 deelneemsters
  3. Anna Romée van der Spoel 5.36

 

Heerenveen, 19 maart 2016, 42ste Indoor Heerenveen    
             
Jongens junioren D, 1ste jaars, meerkamp, 26 deelnemers    
      50 m 60 m punten  
  16. Tristan Sleutel 8.30 9.78 848  
             
Jongens junioren D, 1ste jaars, hoogspringen, 20 deelnemers    
  9. Tristan Sleutel 1.20 mtr      
             
Jongens junioren D, 2de jaars, meerkamp, 13 deelnemers    
      50 m 60 m punten  
  11. Jort Rodenburg 8.52 9.61 834  
             
Jongens junioren D, 2de jaars, hoogspringen, 12 deelnemers    
  4. Jort Rodenburg 1.30 mtr      
             
Jongens junioren D, 2de jaars, kogelstoten, 8 deelnemers    
  7. Jort Rodenburg 5.97 mtr      
             
Meisjes junioren D, 1ste jaars, meekamp, 27 deelneemsters    
      50 m 60 m punten  
  2. Esmee Douma 7.56 8.76 1.184  
             
Meisjes junioren D, 1ste jaars, hoogspringen, 23 deelneemsters    
  1. Esmee Douma 1.45 m      
             
Meisjes junioren D, 1ste jaars, kogelstoten, 22 deelneemsters    
  1. Esmee Douma 11.11 mtr CR    
             
Meisjes pupillen A, 1ste jaars, meerkamp, 23 deelneemsters    
      60 m kogel hoog punten
  13. Anouschka Sleutel 10.76 mtr 4.55 mtr 0.90 mtr 961
  21. Helen de Vries 11.08 mtr 3.92 mtr 0.90 mtr 860
             
Meisjes pupillen A, 2de jaars, meerkamp, 31 deelneemsters    
      60 m kogel hoog punten
  5. Anna Romée van der Spoel 10.33 mtr 7.89 mtr 1.10 mtr 1.360

 

 

Grolloo, 19 maart 2016, Kleine Moere Cross      
(6de en laatste wedstrijd van het Geopark Hondsrug Crosscircuit 2015 - 2016)
             
Heren junioren (18 t/m 39 jaar) , ca 4,4 km, 4 deelnemers    
  1. Jonno Boer 18.06      
             
In het eindklassement van het Geopark Hondsuig Crosscricuit 2015 - 2016
behaalde Jonno Boer de eerste plaats bij de heren junioren    

 

Steenwijk, 12 maart 2016, 31ste Visscher Sport Indoor Gala  
             
Meisjes pupillen A, 1ste jaars, driekamp, 38 deelneemsters    
      40 m ver kogel punten
  31. Heleen de Vries 7.61 2.32 mtr 3.63 mtr 850
             
Meisjes junioren D, 1ste jaars, sprinttweekamp, 19 deelneemsters    
      40 mtr 50 mtr punten  
  2. Esmee Douma 6.28    CR 7.89 1.146  

 

Dortmund, 28 februari 2016, indoorwedstrijden  
         
Meisjes junioren D, verspringen, 45 deelneemsters  
  1. Esmee Douma 4.54 mtr CR
Meisjes junioren D, 60 meter, 49 deelneemsters  
  4. Esmee Douma 8.93  
Meisjes junioren D, hoogspringen, 10 deelneemsters  
  1. Esmee Douma 1.41 mtr  

 

Apeldoorn, 27 februari 2016, Nederlands Kampioenschap Indoor senioren
               
400 meter, vrouwen, serie 2 van 4, 6 deelneemsters      
  4. Bernice Meijer   57.01 PR    
60 meter, mannen serie 5 van 7, 8 deelnemers        
  2. Roelf Hylke Bouwmeeester   7.05      
60 meter, mannen, halve finale, serie 3 van 3, 8 deelnemers      
  4. Roelf Hylke Bouwmeeester   7.00      
               
Oldenzaal, 12 maart 2016, Nederlands Kampioenschap cross    
(5 de wedstrIjd van het Lotto Crosscircuit 2015 / 2016)      
               
Meisjes junioren A, 5.900 meter, 20 deelneemsters        
  11. Leonie Glazenborg   24.00      
               
In het  eindklassement van het Lotto Crosscircuit eindgt Leonie op de 7de plaats  

 

Danaïd Prinsen Nederlands Kampioen op de 800 meter indoor    
             
APELDOORN – Danaïd Prinsen van de SV Veendam Atletiek is zondag tijdens 
de Nederlandse Kampioenschappen indoor voor junioren wederom   
Nederlands Kampioen geworden op de 800 meter in de categorie van de 
meisjes junioren A. Haar clubgenoten Roelf Hylke Bouwmeester en   
Dominique Veninga gingen met zilver en brons naar huis.    
Danaïd Prinsen had zaterdag reeds de snelste tijd neergezet in de series. In de 
finale van zondag was de 18-jarige atlete weer de snelste. Met een tijd van 2   
minuten en 20,92 seconden bleef ze Jetske van Kampen van Hylas Alkmaar bijna 1 
seconde voor.          
Roelf Hylke Bouwmeester had zich ingeschreven voor de 60 meter in de categorie 
van de jongens junioren A. In de series liep hij een goede tijd van 7,08 seconden, 
halve finale moest hij het in de finale opnemen tegen 8 finalisten. In deze finale   
evenaarde hij zijn persoonlijk en clubrecord van 6,95 seconde. Deze tijd leverde 
voor hem de tweede plaats op. De winst ging naar Joris van Gool van de AV   
Spridon uit Gilze Rijen, die 0,1 seconde eerder de finish passeerde.    
Dominique Veninga zette in de serie van de 400 meter in de categorie van de   
meisjes junioren A een persoonlijk record neer: 58,72 seconden. Deze tijd bleek 
uit Veendam wederom haar persoonlijk record en clubrecord met een tijd van 57.66 
seconden. Met deze tijd veroverde ze een bronzen plek.      
Leonie Glazenborg nam deel aan de finale van de 3.000 meter in de categorie van 
de meisjes junioren A. Met een tijd van 10 minuten en 35,53 seconden miste zij het 
brons en werd vierde.        
Emma Verkaaik kwam in de categorie van de meisjes junioren B op de 400 meter in 
de serie tot een tijd van 1 minuut en 3,48 seconden. Goed naar omstandigheden. 
Ze richt zich weer op het zomerseizoen na lang blessureleed.    

 

 

Apeldoorn, 20 en 21 februari 2016, Nederlands Kampioenschap indoor junioren
             
Jongens junioren A, 60 meter, 4de van 5 series, 8 deelnemers    
  1. Roelf Hylke Bouwmeester 7.08      
Jongens junioren A, 60 meter, halve finale, 2de van 4 series, 6 deelnemers  
  1. Roelf Hylke bouwmeester 7.15      
Jongens junioren A, 60 meter, finale, 8 deelnemers      
  2. Roelf Hylke Bouwmeester 6.95      
             
Meisjes junioren A, 3.000 meter, finale, 4 deelneemsters      
  4. Leonie Glazenborg 10.36.53    
             
Meisjes junioren B, 400 meter, 4de van 4 series, 5 deelneemsters    
  4. Emma Verkaaik 1.03.48      
             
Meisjes junioren A, 400 meter, 2de van 3 series, 4 deelneemsters    
  2. Dominique Veninga 58.72 PR en CR  
Meisjes junioren A, 400 meter, finale, 6 deelneemsters      
  3. Dominique Veninga 57.99 PR en CR  
             
Meisjes junioren A, 800 meter, 2de serie van 3, 3 deelneemsters    
  1. Danaïd Prinsen 2.20.92      
Meisjes junioren A, 800 meter, finale, 5 deelneemsters      
  1. Danaïd Prinsen 2.10.43      
       
Nederlands Kampioenschap 10 km
       
Meisjes junioren A, 10 km, 13 deelneemsters
  6. Leonie Glazenborg 39.49

 

Gieten, 13 februari 2016, 3 Meren cross
       
Heren junioren, ca. 4 km, 9 deelnemers
  2. Jonno Boer 17.53
  6. Giovanni Smit 21.05
  8. Niels Spoelman 21.19

 

Drachten, 7 februari 2016, 9e Indoor wedstrijden     

 

 

       
Meisjes Pupilel A, Meerkamp        
Naam 40mH Hoog Kogel punten
Anna-Romée van der Spoel 8.0 1,05 m 5.80 m 181
Gitte Gardien 11.1 0,75 m 4.50 m 75
         
Meisjes pupillen B Meerkamp        
Naam 40m Hurk M-bal punten
Anouschka Sleutel 7.9 --- 3.50 m 86
         
         
Jongens junioren D, 1ste jaars, meerkamp, 16 deelnemers  
         
  40 m hoog  kogel  punten
11. Jort Rodenburg 6.3 1.10 m 4.02 m 1.047

 

Wildervank, 7 februari 2016, Valkema Winterloop
           
Recreatie, 5,65 km:      
  Jonno Boer 24.15    
  Joost Iedema 27.36    
  Melvin Stol 29.11    
  Dylan Stol 30.47    

 

Apeldoorn, 7 februari 2016, Midwinter marathon  
             
Acht van Apeldoorn, 8 km:        
  Nienke Weij 1.05.02      

 

Apeldoorn, 6 februari 2016, Sotra Indoor wedstrijden
         
Meisjes junioren B, 400 meter, 8 deelneemsters  
4 Emma Verkaaik 1.02.42    
Meisjes junioren A, 400 meter, 6 deelneemsters  
2 Dominique Veninga 59.52    
Meisjes junioren A, 1.500 meter, 2 deelneemsters  
2 Leonie Glazenborg 4.49.29    
Vrouwen senioren, 400 meter, 12 deelneemsters  
4 Bernice Meijer 57.46 P.R.  

 

Apeldoorn, 30 januari 2016, 8ste AV PEC Indoorwedstrijden
         
Meisjes junioren B, 400 meter, serie 3 van 5, 5 deelneemsters  
  4. Emma Verkaaik 1.03.85  
Meisjes juniren A, 400 meter, serie 1 van 3, 5 deelneemsters  
  2. Dominique Veninga 58.93  
Vrouwen, 400 meter, serie 3 van 7, 6 deelneemsters  
  3 Bernice Meijer 58.05  
Jongens junioren A, 60 meter, serie 4 van 4, 8 deelnemers  
  1. Roelf Hylke Bouwmeester 7.05  
         
In veld van 31 deelnemers is Roelf Hylke de snelste  
Dominique verovert de tweede tijd in een veld van 13 deelneemsters

 

Groningen, 24 januari 2016, Zac Freudenburg cross
       
Jongens junioren B, 4.200 meter, 3 deelnemers
  2. Mark van Ginkel 17.15

 

Esmee Douma op dreef tijdens indoorwedstrijden in Apeldoorn    
             
Esmee Douma van de SV Veendam Atletiek heeft onlangs meegedaan aan de   
Nationale C/D indoorwedstrijden in Apeldoorn. Zij heeft hier weer goede prestaties 
neergezet in de categorie van de meisjes junioren D, 1ste jaars. Na een goede serie 
op de 60 meter wist ze zich in een veld van 57 deelneemsters te plaatsen voor de 
halve finale. In de halve finale zette ze een tijd neer van 8,75 seconden waarmee ze 
het clubrecord uit 1989 verbeterde. Ze plaatste zich dan ook voor de finale die om 
18.45 uur werd gelopen. Voordat het echter zover was had ze nog een intensief   
programma af te werken. Nadat ze 's ochtends makkelijk na een sprong de  
kwalificatie-eis voor de verspringfinale had gehaald, moest ze 's middags gelijktijdig 
hoogspringen en verspringen.         
Met uiteindelijk een sprong van 4.42 meter veroverde ze een 2e plaats bij het   
verspringen en met een mooie hoogte van 1.40 meter heeft ze een goede 3e plaats 
weten te bemachtigen bij het hoogspringen. Daarna kon ze zich opmaken voor de 
laatste krachtexplosie van deze mooi lange dag, de 60 meter finale. Hier heeft ze   
zich naar een 5e plaats gelopen.        

  

Apeldoorn, 23 januari 2016, Nationale C/D Indoorwedstrijden  
         
Meisjes junioren D, 1ste jaars, 60 meter, 57 deelneemsters  
  6. Esmee Douma 8.78  
Meisjes junioren D, 1ste jaars, 60 meter halve finale, 24 deelneemsters
  5. Esmee Douma 8.75 CR
Meisjes junioren D, 1ste jaars, 60 meter, finale, 8 deelneemsters  
  5. Esmee Douma 8.89  
Meisjes junioren D, 1 ste jaars, verspringen, 40 deelneemsters  
  1. Esmee Douma 4.40 m  
Meisjes junioren D, 1ste jaars, verspringen, finale, 11 deelneemsters
  2. Esmee Douma 4.42 m  
Meisje junioren D, 1ste jaars, hoogspringen, 16 deelneemsters  
  3. Esmee Douma 1.40 m  

 

Kerkrade, 17 januari 2016, 52ste Abdijcross
       
Meisjes junuoren A, 5.200 meter, 13 deeelneemsters
  4. Leonie Glazenborg 20.57

 

Ekehaar, 17 januari 2016, Broeksteder veldloop
       
Meisjes groep 7 en 8, 1.600 meter, 6 deelneemsters
  5. Ana Romée van der Spoel 9.53
Jongens groep 7 en 8, 1.600 meter, 6 deelnemers
  2. Sven Wierenga 8.14
Jongens 12 - 14 jaar, 4.400 meter, 5 deelnemers
  5. Niels Spoelman 27.22
Jongens 15 -17 jaar 4.400 meter, 5 deelnemers
  5. Jonno Boer 24.29

 

Esmee Douma sterk op Indoorwedstrijden in Stadskanaal    
                 
STADSKANAAL – Esmee Douma van de SV Veendam Atletiek deed tijdens 
indoorwedstrijden in Stadskanaal van zich spreken. Het 12-jarig talent uit 
Veendam zette prima prestaties neer. Ook clubgenoten zetten goede 
resultaten neer.              
Esmee Douma wist op alle onderdelen als eerste te eindigen. In de categorie van 
de meisjes junioren D wist zij in een veld van 20 meisjes als eerste te eindigen in de 
sprinttweekamp over 50 (7.80 sec.) en 60 m (9.11 sec.) na een spannende strijd 
met Kira Hendriks van EAC de Sperwers uit Emmen. Het verschil op beide 
afstanden bedroeg slechts 0,05 seconden.         
Op het onderdeel hoogspringen kwam zij eveneens als sterkste naar voren. Esmee 
overbrugde na een spannende strijd met Anke Binnema van de AV Heerenveen 
een afstand van 1.40 meter. Ook op het onderdeel kogelstoten (9.67 m) veroverde 
zij de eerste plek.              
Clubgenoot Chantal Elzinga veroverde in de categorie van de meisjes junioren A de 
tweede plaats bij het kogelstoten met een worp van 8.98 meter. De afstand 
betekende een verbetering van het clubrecord.      
Jort Rodenburg behaalde in de categorie van de jongens junioren D het zilver met 
een sprong van 1.25 meter. Op de sprinttweekamp 50 en 60 meter horden werd hij 
derde.                
Anna Romée van der Spoel deed in de categorie van de meisjes pupillen, 2de jaars, 
mee aan de driekamp over 60 meter, hoogspringen en kogelstoten. Op het 
onderdeel kogelstoten werd zij tweede met een worp van 6.59 meter.  

 

Stadskanaal, 9 januari 2016, Indoor Stadskanaal      
               
Meisjes pupillen A, 2de jaars, driekamp, 20 deeelneemsters      
        60 m hoog  kogel punten
  7. Anna Romée van der Spoel   10.66 1.05 m 6.69 m  
        383 379 442 1.204
               
Meisjes pupillen A, 2de jaars, 600 meter, 17 deelneemsters      
  5. Anna Romée van der Spoel   2.19.05      
               
Meisjes junioren D, sprinttweekamp, 50 en 60 m, 20 deelneemsters    
        50 m 60 m punten  
  1. Esmee Douma   7.80 9.11    
        528 536 1064  
               
Meisjes junioren D, hoogspringen, 20 deelneemsters      
  1. Esmee Douma   1.40 m      
               
Meisjes junioren D, kogelstoten, 13 deelneemsters      
  1. Esmee Douma   9.67 m      
               
Meisjes junioren A, kogelstoten, 3 deelneemsters      
  2. Chantal Elzinga   8.98 m CR    
               
Jongens junioren D, 600 meter, 13 deelnemers        
  11. Jort Rodenburg   2.31.94      
               
Jongens junioren D, sprinttweekamp, 12 deelnemers      
        50 m 60 m punten  
  7. Jort Rodenburg   8.59 10.12    
        382 380 742  
               
Jongens junioren D, sprinttweekamp horden, 50 en 60 m, 5 deelnemers    
        50 m horden 60 m horden punten  
  3. Jort Rodenburg   11.37 14.13    
        263 198 461  
               
Jongens junioren D, hoogspringen, 10 deelnemers      
  2. Jort Rodenburg   1.15 m      
               
Jongens junioren D, kogelstoten, 16 deelnemers      
  9. Jort Rodenburg   4.57 m