Uitslagen 2016

 

Blijham, 31 december 2016, Valkema Sport Oudejaarsloop
 
Mannen 40, 21,1 km, 12 deelnemers
12. Martin Niezen 1.44.12  
 
Mannen 45, 21,1 km, 23 deelnemers
4. Fjodor van der Sluijs 1.25.11  
6. Harry Faber 1.25.30  
12. Mark Grimmius 1.34.04  
14. Wilfred Venema 1.36.05  
 
Mannen 50, 21,1 km, 24 deelnemers
4. Klaas Brouwer 1.26.49  
7. Klaas Oudman 1.31.27  
 
Mannen 60, 21,1 km, 22 deelnemers
15. Hiddo Boomsema 1.52.05  
 
Vrouwen 40, 21,1 km, 14 deelneemsters
1. Petra Faber 1.31.26  
7. Enge Zeuner 1.44.32  
10. Arjanne van Heijningen 2.02.17  
12 Jantje Korthuis 2.06.08  
 
Recreatie, 14 km
  Roelfina Bos 1.39.28  

 

Gasselte, 27 december 2016, Drouwenerzand Cross
 
Mannen 50, 10 km, 26 deelnemers
1. Wim Opten 37.41  
 
Vrouwen 40, 10 km, 10 deelneemsters
2. Liane de Wit 46.49  
3. Henriëtte Lagerwerf   49.00  
 
Vrouwen 50, 10 km, 11 deelneemsters
3. Aaltje Hovinga 54.27  
11. Gea Smeenge   1.09.43  
 
Vrouwen, 5 km
1. Annemiek Opten 24.48  
 
Mannen, 5 km
2. Hiddo Boomsema 25.15  

 

Ameland, 18 december 2016, Adventurerun
 
Mannen, 21,1 km, 270 deelnemers
6. Jan Stuursma 1.15.38  

 

Appelscha, 18 december 2016, Verhoeve Groen Cross
 
Mannen 40, 10 km, 7 deelnemers
4. Fjodor van der Sluijs 40.00  
 
Vrouwen 40, 6 km, 4 deelneemsters
1. Liane de Wit 26.20  

 

Ommen, 17 december 2016, ACO Van Elderen Crossloop
 
Mannen 50, 9,930 km, 20 deelnemers
1. Wim Opten 37.42  

 

Veenhuizen, 10 december 2016, Wintercrossloop
 
Mannen, 10 km, 16 deelnemers
4. Fjodor van der Sluijs 40.19  

 

's-Heerenberg, 4 december 2016, Montferland Run
 
Mannen, 15 km, 294 deelnemers
25. Jan Stuursma 51.46  

 

Leek, 3 december 2016, Nienoord Crossloop
 
Mannen, 10,2 km, 58 deelnemers
17. Fjodor van der Sluijs 42.01  

 

Firenze (Italië), 27 november 2016, Marathon
 
Vrouwen, 42,195 km
  Arjanne van Heijningen 4.12.22     Marathon 96

 

Klaas Brouwer winnaar Loopcircuit Noord Nederland 2016
         
Klaas Brouwer is zaterdag in Norg winnaar geworden van het Loopcircuit Noord Nederland 2016 in de categorie mannen 50. Fjodor van der Sluijs is bij de mannen 40 op de derde plaats geëindigd.

 

Norg, 26 november 2016, Herfstcross
 
Mannen 40, 9 km, 45 deelnemers
12. Fjodor van der Sluijs 36.51  
 
Mannen 50, 9 km, 46 deelnemers
6. Klaas Brouwer 38.00  
 
Vrouwen 40, 9 km, 12 deelneemsters
1. Liane de Wit 41.14  

 

Nijmegen, 20 november 2016, Zevenheuvelenloop
 
  Jan Posthumus 1.13.53 CR M70
  Erich Gernaat 1.20.00  
  Brina Offringa 1.28.02  
  Joep de Vreede 1.31.04  
  Marga Klopstra 1.36.46  
  Paul Sloot 1.41.18  
  Wilma Meijer 1.59.39  

 

Scheemda, 19 november 2016, Sport Beauty Sinterklaasloop
 
Mannen Senioren, 10 km, 15 deelnemers
3. Jan Stuursma 34.27  
 
Mannen 45, 10 km, 18 deelnemers
4. Fjodor van der Sluijs 38.31  
5. Harry Faber 38.49  
 
Mannen 50, 10 km, 22 deelnemers
1. Wim Opten 34.32  
5. Klaas Brouwer 39.19  
15. Trienco Bekkema 43.18  
16. Jakob de Boer 45.41  
 
Mannen 55, 10 km, 6 deelnemers
2. Ben Adams 42.58  
 
Mannen 60, 10 km, 15 deelnemers
6. Hiddo Boomsema 46.04  
 
Vrouwen 40, 10 km, 6 deelneemsters
5. Jantje Korthuis 55.00  
 
Recreatie, 10 km
  Pieter Hofman 54.59  

 

Drouwen, 19 november 2016, Boomkroonpadcross
 
Vrouwen 40, 9,4 km, 14 deelneemsters
2. Liane de Wit 43.16  
4. Henriëtte Lagerwerf 47.48  

 

Vries, 13 november 2016, VOV Run
 
Mannen 40, 10 km, 24 deelnemers
5. Fjodor van der Sluijs 37.58  

 

Hollanscheveld, 12 november 2016, Vios Cross
 
Vrouwen 40, 7,7 km, 14 deelneemsters
4. Liane de Wit 36.08  

 

Petra Faber wint Polderputten Bosloop      
             
Petra Faber heeft de Polderputten Bosloop op haar naam gezet. De atlete uit Wildervank kwam binnen in een tijd van 42.42 minuten. Op de streep had zij 49 seconden voorsprong op Theresia Bijl uit Stadskanaal.
 
 
Ter Apel, 6 november 2016, Polderputten Bosloop
 
Mannen 45, 10 km, 18 deelnemers
5. Fjodor van der Sluijs 39.44  
6. Harry Faber 40.18  
 
Mannen 50, 10 km, 16 deelnemers
3. Klaas Brouwer 40.59  
 
Mannen 60, 10 km, 16 deelnemers
6. Hiddo Boomsema 48.41  
 
Vrouwen 40, 10 km, 7 deelneemsters
1. Petra Faber 42.42  
 
Recreatie, 5 km
  Jantje Korthuis 28.27  

 

New York, 6 november 2016, TCS New York City Marathon
 
  Bé Heikens 4.08.42  
  Elham Taheri 4.08.43  
  Bert Muurman 4.20.20  
  Frans Wigchering 4.22.15  
  Johan van Dijk 4.45.13  
  Marcel Perdok 4.45.13  
  Saskia Swieringa 5.00.48  
  Denice Wongsokarijo 5.00.52  
  Anja Eikens-Mulder 5.00.45  

 

Balloërveld, 6 november 2016, Trail marathon
 
Vrouwen, 42,195 km
  Arjanne van Heijningen 4.33.43 Marathon 95

 

Lemele, 5 november 2016, Lemelerbergloop
 
Mannen 50, 10,8 km, 34 deelnemers
1. Wim Opten 41.45  

 

Delfzijl, 30 oktober 2016, Zeemijlenloop
 
Mannen 40, 6 zeemijlen, 21 deelnemers
4. Fjodor van der Sluijs 42.50  
5. Harry Faber 43.24  
 
Vrouwen 40, 6 zeemijlen, 9 deelneemsters
1. Petra Faber 45.49  
 
Vrouwen 50, 6 zeemijlen, 7 deelneemsters
3. Aaltje Hovinga 57.18  
         
Mannen Recreatie, 6 zeemijlen, 100 deelnemers
31. Frans Wigchering 56.22  
         
Vrouwen Recreatie, 6 zeemijlen, 54 deelneemsters
52. Ina Haan 1.18.52  

 

Nijverdal, 29 oktober 2016, Diepe Hel Holterbergloop
 
Mannen 50, 10 km, 180 deelnemers
1. Wim Opten 34.23  

 

Rolde, 29 oktober 2016, Boerbosloop
 
Vrouwen Senioren, 7,3 km, 26 deelneemsters
24. Greetje Kruizinga 49.33  
 
Vrouwen 40, 7,3 km, 14 deelneemsters
1. Liane de Wit 32.12  
4. Enge Zeuner 36.10  
5. Henriëtte Lagerwerf 36.40  
9. Monica Smith 41.18  
 
Vrouwen 50, 7,3, km, 20 deelneemsters
20. Linda Gotjé 51.59  

 

Klaas Brouwer winnaar Ommelander Loopcircuit 2016
         
Klaas Brouwer is zaterdag in Appingedam winnaar geworden van het Ommelander Loopcircuit 2016 in de categorie van de mannen 50. De atleet zette vier van de zes wedstrijden om in winst.

 

Appingedam, 22 oktober 2016, Ekensteinloop
 
Mannen 40, 10 km, 23 deelnemers
6. Harry Faber 38.12  
7. Fjodor van der Sluijs 38.34  
 
Mannen 50, 10 km, 30 deelnemers
5. Klaas Brouwer 41.22  

 

Amsterdam, 16 oktober 2016, TCS Amsterdam Marathon
 
Mannen 70, NK Marathon, 10 deelnemers
4. Jan Posthumus 3.57.36 CR M70
         
Pacer, Marathon
  Arjanne van Heijningen 4.57.12 Marathon 94
         
Recreatie , 21,1 km
  Jos van Heijningen 2.08.01  

 

Zuidlaren, 15 oktober 2016, Zuidlaardermarktloop
 
Mannen 40, 10 km, 45 deelnemers
4. Fjodor van der Sluijs 38.23  
 
Mannen 50, 10 km, 75 deelnemers
1. Wim Opten 34.14  
16. Hiddo Boomsema   45.29  
 
Vrouwen 45, 10 km, 26 deelneemsters
1. Petra Faber 40.39  
 
Mannen, 5 km, 141 deelnemers
52. Frans Wigchering 23.14  
 

 

Groningen, 9 oktober 2016, 4 Mijl
 
    Bruto tijd NettoTijd  
  Klaas Brouwer 25:35:00 25:32:00  
  Trienco Bekkema   27:17:00  
  Pieter Dijkhuizen 28:41:00 28:32:00  
  Jan Posthumus 29:00:00 28:53:00    1e M65
  Bé Eikens   29:29:00  
  Bernice Meijer 32:35:00 32:29:00  

 

Nissewaard, 9 oktober 2016, NK Run Bike Run
 
Vrouwen 40, NK Kwart, 2 deelneemsters
1. Liane de Wit 2.29.19  

 

Meppel, 8 oktober 2016, ReestRun
 
Mannen 40, 21,1 km, 38 deelnemers
4. Fjodor van der Sluijs 1.27.34  

 

Stadskanaal, 8 oktober 2016, Clubkampioenschappen      
                 
Mannen 40      
    100m 400m Ver Hoog Kogel Discus Speer
                 
Sjoerd Gardien dns 01:11,3 3,80 1,20 6,52 17,08 26,10

 

Zuidwolde, 2 oktober 2016, Bikkelloop
 
Mannen 40, 10 km, 23 deelnemers
8. Harry Faber 38.36  
 
Mannen 50, 10 km, 24 deelnemers
1. Wim Opten 33.58  
 
Vrouwen 40, 10 km, 13 deelneemsters
2. Petra Faber 41.40  

 

Dwingeloo, 2 oktober 2016, MCD-Run
 
Mannen, 10 km, 32 deelnemers
1. Jan Stuursma 32.50  

 

Uithuizermeeden, 1 oktober 2016, Eemsmondloop
 
Mannen 40, 10 km, 26 deelnemers
8. Fjodor van der Sluijs 38.29  
 
Mannen 50, 10 km, 26 deelnemers
1. Klaas Brouwer 40.40  
 
Vrouwen 50, 10 km, 11 deelneemsters
1. Aaltje Hovinga 49.06  

 

Assen, 1 oktober 2016, Kloosterveste Run
 
Vrouwen, 10 km, 24 deelneemsters
3. Mathilde Mulderij 45.52  
 
Mannen, 5 km, 87 deelnemers
1. Wim Opten 16.16  
18. Hiddo Boomsema 21.22  
 
Vrouwen, 5 km, 85 deelneemsters
10. Annemiek Opten 22.09  

 

Jipsingboertange, 1 oktober 2016, Herfstcross
 
Vrouwen, 10 km
1. Liane de Wit 45.22  

 

Keulen, 1 oktober 2016, RheinEnergie Marathon
 
Vrouwen, 42,195 km, 193 deelneemsters
116. Arjanne van Heijningen 4.28.54  

 

Texel, 25 september 2016, Halve Marathon
 
Mannen 40, 21,1 km, 114 deelnemers
77. Marcel Perdok 2.06.49  
 
Mannen 45, 21,1 km, 201 deelnemers
62. Johan van Dijk 1.52.48  
111. Frans Wigchering 2.00.37  
 
Vrouwen 40, 21,1 km, 56 deelneemsters
35. Saskia Swieringa 2.14.06  
 
Vrouwen 45, 21,1 km, 69 deelneemsters
11. Elham Kral 1.57.53  
19. Aletta Veninga 2.02.56  
 
Vrouwen 50, 21,1 km, 34 deelneemsters
14. Pia Haan 2.06.46  
19. Rita Lemminga 2.14.07  

 

Exloo, 25 september 2016, Schutrups Run
 
Mannen 45, 21,1 km, 17 deelnemers
3. Fjodor van der Sluijs 1.30.29  
 
Vrouwen 40, 21,1 km, 8 deelneemsters
1. Brigitte Ypma 1.42.41  
 
Recreatie, 21,1 km
  Monica Smith 2.06.59  
 
Recreatie, 10 km
  Henriëtte Lagerwerf 50.31  
  Sander Datema 1.03.42  

 

Hoogezand, 25 september 2016 , De 7 van Martenshoek
 
Mannen Senioren, 7 km, 134 deelnemers
5. Harry Faber 26.44  
 
Mannen 50, 7 km, 65 deelnemers
1. Wim Opten 23.44  
12. Jan Posthumus 32.45  
14. Hiddo Boomsema 33.06  
25. Siep Nienhuis 36.05  
 
Vrouwen Senioren, 7 km, 80 deelneemsters
2. Petra Faber 28.19  
3. Annemiek Opten 32.25  
35. Margreet Struijk 43.07  
40. Jolanda Oosterhoff 44.15  
44. Ina Haan 44.45  
78. Bianca Eising 1.01.48  
 
Vrouwen 50, 7 km, 27 deelneemsters
1. Aaltje Hovinga 34.03  
27. Marian Slim 1.01.48  

 

Berlijn, 25 september 2016, 43. Berlin Marathon
 
Mannen, 42,195 km
129. Jan Stuursma 2.52.35  
 
Vrouwen 45, 42,195 km
827. Arjanne van Heijningen 4.28.41  Pacer

 

Allmaar, 23 september 2016, Baancircuit Heer en Meester
           
Masters Mannen 35+ – Speerwerpen
2. Vincent Cairo 29.94      

 

Emmen, 18 september 2016, Sandurrun
 
Mannen, 5 km, 39 deelnemers
9. Hiddo Boomsema 21.26  

 

Amsterdam, 18 september 2016 , Dam tot Damloop
 
Business Recreatie, 16,1 km
137. Klaas Brouwer 1.06.51  

 

Zuidhorn, 17 september 2016 , Hummel Zuidhorun
 
Mannen 40, 10 km, 20 deelnemers
6. Fjodor van der Sluijs 38.25  

 

Oosterhesselen, 17 september 2016 , Klenckeloop
 
Mannen 50, 10 km, 21 deelnemers
1. Wim Opten 34.56  

 

Zeijen, 17 september 2016 , Zeijer Strubbenloop
 
Mannen, 5 km, 15 deelnemers
5. Dennis Krol 22.17  

 

Wageningen, 16 september 2016, Trackmeeting
           
Mannen 35+ – Kogelstoten
2. Vincent Cairo 11,91      
           
Mannen 35+ – Verspringen
1. Vincent Cairo 4,13   PR  

 

Dalen, 11 september 2016 , Albert Eising-loop
 
Mannen 50, 10 km, 17 deelnemers
1. Wim Opten 35.47  

 

Ten Boer, 5 september 2016 , Minimarathon
 
Mannen 40, 10 km, 28 deelnemers
4. Fjodor van der Sluijs 39.11  
 
Mannen 50, 10 km, 41 deelnemers
1. Klaas Brouwer 39.28  
 
Vrouwen 50, 10 km, 13 deelneemsters
2. Aaltje Hovinga 50.41  

 

Veendam, 3 september 2016, Clubdag      
                 
Mannen Senioren      
    Discus Kogel Hinkstap 60 m Ver Speer Hoog
                 
Hans Koops 31,18       5,85 37,06 1,85
            CR   CR
                 
BennyTapken 32,22     8,82   45,67  
          CR      
                 
Vrouwen Senioren      
    Discus Kogel Hinkstap 60 m Ver Speer Hoog
                 
Judith Wösten 15,58 7,86 8,90 8,40 4,24 18,10 1,25
    CR CR CR CR      
Mannen 40      
    Discus Kogel Hinkstap 60 m Ver Speer Hoog
                 
Sjoerd Gardien 19,26 6,75 7,47   3,82 23,65 1,20
    CR   CR       CR

 

 

Wagenborgen, 3 september 2016 , Proostmeerloop
 
Mannen 40, 10 km, 55 deelnemers
1. Wim Opten 35.11  
 
Vrouwen 40, 10 km, 13 deelneemsters
1. Petra Faber 43.22  

 

Utrecht, 2 september 2016, Trackmeeting
           
Mannen Senioren – Kogelstoten
2. Vincent Cairo 13,15   PR  
           
Mannen 35+ – 100 meter
1. Vincent Cairo 12,24 -0,4 m/s    

 

Diever, 30 augustus 2016, Brinkloop

 
Mannen, 10 km, 18 deelnemers
3. Fjodor van der Sluijs 39.24  

 

Sneek, 27 augustus 2016, Sneek Bolsward Sneek
 
Mannen, 20 km, 100 deelnemers
16. Jan Stuursma 1.21.47  

 

Diever, 23 augustus 2016, Brinkloop
 
Mannen, 10 km, 12 deelnemers
1. Fjodor van der Sluijs 40.20  

 

Schortens (D), 20 augustus 2016, 30. Int. Jever-Fun-Lauf
 
Mannen, 16,1 km, 10 deelnemers
2. Jan Stuursma 56.31  

 

Diever, 16 augustus 2016, Brinkloop

 
Mannen, 10 km, 26 deelnemers
2. Fjodor van der Sluijs 38.51  

 

Zevenhuizen, 12 augustus 2016, De 7 van Zevenhuizen
 
Mannen 45, 7 km, 82 deelnemers
4. Fjodor van der Sluijs 27.00  

 

Jemgum (D), 12 augustus 2016, Müggenmarktlauf
 
Mannen, 20,3 km, 2 deelnemers
1. Jan Stuursma 1.12.22  
 
Vrouwen 45, 20,3 km, 1 deelneemster
1. Arjanne van Heijningen 1.53.26  
 
Mannen 55, 10,3 km, 13 deelnemers
5. Jos van Heijningen 49.04  
 
Vrouwen 45, 10,3 km, 3 deelneemsters
2. Marga Klopstra 1.01.11  
3. Ina Haan 1.11.04  

 

Diever, 9 augustus 2016, Brinkloop
 
Mannen, 10 km, 33 deelnemers
3. Jan Stuursma 34.48  
7. Fjodor van der Sluijs 38.35  

 

Ulrum, 30 juli 2016, Halve Marathon Lauwersoog-Ulrum
 
Mannen, 21,1 km, 78 deelnemers
4. Jan Stuursma 1.15.21  
 
Mannen 40, 21,1 km, 64 deelnemers
8. Fjodor van der Sluijs 1.28.57  
19. Harry Faber 1.40.04  
 
Mannen 50, 21,1 km, 69 deelnemers
4. Klaas Brouwer 1.28.28  
 
Mannen 60, 21,1 km, 40 deelnemers
11. Jan Posthumus 1.51.45  
 
Vrouwen 40, 21,1 km, 23 deelneemsters
5. Brigitte Ypma 1.40.15  

 

Diever, 26 juli 2016, Brinkloop
 
Mannen, 10 km, 47 deelnemers
6. Fjodor van der Sluijs 39.18  

 

Texel, 20 juli 2016, De Krimstrandloop
 
Mannen, 8 km, 8 deelnemers
1. Jan Stuursma 33.01  

 

Diever, 19 juli 2016, Brinkloop
 
Mannen, 10 km, 23 deelnemers
1. Fjodor van der Sluijs 40.42  

 

Diever, 16 juli 2016, Midzomeravondmarathon
 
Mannen, 10,2 km, 78 deelnemers
3. Fjodor van der Sluijs 40.10  
 
Vrouwen, 30 km, 13 deelneemsters
11. Ina Haan 3.39.08  

 

Wierden, 16 juli 2016, Wiezoloop
 
Mannen 50, 10 km, 35 deelnemers
1. Wim Opten 34.53  

 

Diever, 12 juli 2016, Brinkloop
 
Mannen, 10 km, 33 deelnemers
1. Jan Stuursma 34.30  
5. Fjodor van der Sluijs 38.52  

 

Uithuizen, 9 juli 2016, Oethoezerloop
 
Mannen 40, 10 km, 24 deelnemers
2. Fjodor van der Sluijs 39.15  
7. Peter Dijkstra 44.03  
 
Mannen 50, 10 km, 13 deelnemers
1. Didier Senay 36.58  
2. Klaas Brouwer 39.36  

 

Diever, 5 juli 2016, Brinkloop
 
Mannen, 10 km, 15 deelnemers
3. Fjodor van der Sluijs 38.44  

 

Onstwedde, 4 juli 2016, Onstwedderomloop
 
Mannen 45, 10 km, 25 deelnemers
3. Fjodor van der Sluijs 38.00  
 
Mannen 50, 10 km, 21 deelnemers
1. Wim Opten 34.27  
4. Klaas Brouwer 39.00  
 
Mannen 55, 10 km, 12 deelnemers
3. Harmanus Hovinga 39.49  
4. Bert Nieland 41.14  
 
Mannen 60, 10 km, 19 deelnemers
5. Hiddo Boomsema 47.06  
7. Jan Posthumus 49.15  
 
Vrouwen 40, 10 km, 9 deelneemsters
3. Brigitte Ypma 46.07  
 
Vrouwen 50, 10 km, 9 deelneemsters
2. Aaltje Hovinga 49.32  

 

Loppersum, 2 juli 2016, Lopster Torenloop

 
Mannen 50, 10 km, 11 deelnemers
1. Klaas Brouwer 38.39  

 

Eelde, 2 juli 2016, Triple-Marathon Eelde-Blijham
 
Vrouwen, marathon, 9 deelneemsters
6. Arjanne van Heijningen 4.46.05  

 

Bafloo, 1 juli 2016, Bafloop
 
Mannen 40, 10 km, 9 deelnemers
2. Fjodor van der Sluijs 38.44  
 
Mannen 50, 10 km, 9 deelnemers
1. Klaas Brouwer 39.51  

 

 
Almelo, 26 juni 2016, senioren, 3e divisie, poule 15, wedstrijd 3
           
Senioren mannen - 100 meter
6. Vincent Cairo 12,14 -0,1 m/s  PR  
           
Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)
4. Joran Hoek 17,68 +1,0 m/s    
           
Senioren mannen – 200 meter
7. Vincent Cairo 24,99 +0,8 m/s  PR  
           
Senioren mannen – 5000 meter
11. Joost Iedema 23.01,60      
           
Senioren mannen – Hoogspringen
6. Joran Hoek 1,65      
           
Senioren mannen – Kogelslingeren 7,25 kilogram
7. Hans Dekker 21,58      
11. Benny Tapken 18,36      
           
Senioren mannen – Kogelstoten 7,25 kilogram
2. Aiwhan de Waart 12,54      
5. Benny Tapken 11,51      
           
Senioren mannen – Verspringen
6. Aiwhan de Waart 5,24 +1,5 m/s    

 

Groningen, 26 juni 2016, Reitdiephavenrun

 
Mannen 40, 6 zeemijlen, 30 deelnemers
3. Fjodor van der Sluijs 42.29  
 
Mannen 50, 6 zeemijlen, 28 deelnemers
4. Klaas Brouwer 44.50  
 
 
Coevorden, 26 juni 2016, Grachtenloop
 
Mannen 50, 5 km, 23 deelnemers
1. Wim Opten 16.25  
 
Mannen 50, 10 km, 18 deelnemers
1. Wim Opten 34.50  
 
 
Appingedam, 25 juni 2016, Stadsloop
 
Mannen 40, 10 km, 24 deelnemers
16. Harry Faber 38.14  
22. Peter Dijkstra 42.50  
 
Mannen 50, 10 km, 33 deelnemers
1. Wim Opten 34.01  
4. Klaas Brouwer 38.07  
12. Harmanus Hovinga 40.49  
15. Trijnco Bekkema 42.22  
 
Mannen 60, 10 km, 17 deelnemers
3. Hiddo Boomsema 45.36  
 
Vrouwen 35, 10 km, 10 deelneemsters
7. Annemiek Opten 46.20  
 
Vrouwen 45, 10 km, 14 deelneemsters
7. Aaltje Hovinga 48.45  

 

Utrecht, 24 juni 2016, Trackmeeting
           
Masters Mannen 35+ – 400 meter
2. Vincent Cairo 01:01,05      
           
Masters Mannen 35+ – Kogelstoten
1. Vincent Cairo 11,84      
           
Masters Mannen 35+ – Verspringen
2. Vincent Cairo 4,04 -0,2 m/s    

 

Rouveen, 22 juni 2016, 33e Munnikenslagloop
 
Mannen 50, 10 km, 16 deelnemers
1. Wim Opten 35.43  
2. Carel Opten 41.48  

 

Drachten, 19 juni 2016, 8 van Drachten

 
Mannen 50, 8 km, 12 deelnemers
1. Wim Opten 27.08  
 
Opeinde, 18 juni 2016, Leijenloop
 
Vrouwen senioren, 21,1 km, 11 deelneemsters
3. Henriëtte Lagerwerf 1.43.12  
 
Zwartemeer, 18 juni 2016, Rundeloop
 
Mannen 40, 10 km, 11 deelnemers
4. Fjodor van der Sluijs 39.20  

 

Groningen, 12 juni 2016, GasTerra Ladiesrun
 
Vrouwen 45, 10 km, 10 deelneemsters
1. Petra Faber 40.27  

 

Groningen, 11 juni 2016, Martinibokaal
           
Masters Mannen 35+ – 100 meter
1. Vince Cairo 12,18 +0,2 m/s    
           
Masters Mannen 35+ – Discuswerpen
2. Vince Cairo 30,68   PR  
           
Masters Mannen 35+ – Kogelstoten
1. Vince Cairo 12,16   PR  
           
Senioren Mannen - 100 meter
6. Joran Hoek 12,03 +0,3 m/s    
           
Senioren Mannen – Discuswerpen
2. Hans Dekker 36,2      
           
Senioren Mannen – Kogelslingeren
3. Aiwhan de Waart 23,74      
4. Hans Dekker 20,24      
           
Senioren mannen – Kogelstoten
1. Aiwhan de Waart 12,73   PR  
2. Hans Dekker 10,91      

 

Zwolle, 11 juni 2016, Scania Zwolse Halve Marathon
 
Mannen senioren, 21,1 km, 58 deelnemers
19. Jan Stuursma 1.16.03  
 
Mannen 50, 21,1 km, 17 deelnemers
6. Klaas Oudman 1.28.24  

 

Grolloo, 11 juni 2016, Berenkuil Omloop
 
Mannen 40, 10 km, 20 deelnemers
2. Martin Veenhuizen 36.41  
5. Fjodor van der Sluijs 38.23  
 
Mannen 50, 10 km, 22 deelnemers
2. Klaas Brouwer 38.12  
 
Recreatie, 5km, 78 deelnemers
8. Hiddo Boomsema 22.11  
10. Annemiek Opten 22.36  

 

Middelstum, 8 juni 2016, Hyppolytusrun
       
Mannen 40, 10km, 27 deelnemers    
       
4. Fjodor van der Sluijs 37.57  
       
Mannen 50, 10 km, 32 deelnemers    
1. Klaas Brouwer 38.11  

 

Assen, 5 juni 2016, 8e Asserstadsloop
 
Mannen Senioren, 10 km, 60 deelnemers
4. Jan Stuursma 34.39  
 
Mannen 45, 10 km, 33 deelnemers
1. Martin Veenhuizen 35.56  

 

Raerd , 4 juni 2016, Slachtemarathon
         
Vrouwen 40, 122 deelneemsters
98. Arjanne van Heijningen 4.56.51 (pacer)

 

Assen, 29 mei 2016, senioren, 3e divisie, poule 15, wedstrijd 2
           
Senioren mannen - 100 meter
1. Roelf Bouwmeester   10,98 -0.7 m/s  
10. Vincent Cairo   12,26 -2.1 m/s  
           
Senioren mannen - 1500 meter
13. Joost Iedema   DNS ---  
           
Senioren mannen - 200 meter
1. Roelf Bouwmeester   22,01 +0.3 m/s CR JA
10. Vincent Cairo   25,71 -0.6 m/s  
           
Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)
5. Joran Hoek   1.05    
           
Senioren mannen - Hoogspringen
5. Joran Hoek   1,75    
           
Senioren mannen - Kogelstoten 7,25 kilogram
1. Vincent Cairo   12,02 --- CR M35
9. Hans Dekker   10,62    
           
Senioren mannen - Polsstokhoogspringen
6. Benny Tapken   2,70    
           
Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram
5. Benny Tapken   46,4    

 

Veendam, 29 mei 2016, Valkema Parkstadloop  
           
Petra Faber en Feek Hoolsema winnaars van de Parkstadloop
           
Mannen senioren, 10 km, 24 deelnemers    
  3. Jan Stuursma 35.11    
Mannen 40, 10 km, 10 deelnemers      
  10. Martin Niezen 49.48    
Mannen 45, 10 km, 13 deelnemers      
  1. Martin Veenhuizen 36.02    
  6. Fjodor van der Sluijs 38.46    
Mannen 50, 10 km, 20 deelnemers      
  1. Wim Opten 35.21    
  6. Klaas Brouwer 39.43    
  13. Trienco Bekkema 42.44    
  18. Jakob de Boer 47.43    
Mannen 55, 10 km, 9 deelnemers      
  3. Bert Nieland 40.35    
Mannen 60, 10 km, 18 deelnemers      
  7. Hiddo Boomsema 48.32    
Vrouwen 40, 10 km, 7 deelneemsters      
  1. Petra Faber 41.53    
  3. Brigitte IJpma 45.19    
  5. Jantje Korthuis 53.01    
  6. Aletta Veninga 53.12    
Recreatie,10 km:      
    Jordi Roffel 42.43    
    Guy Wright 51.51    
    Pia Haan 54.02    
    Cees Boer 58.33    
Recreatie, 5 km:      
    Pieter Dijkhuizen 20.36    
    Annemiek Opten 23.15    
    Elham Kral 23.33    
    Aaltje Hovinga 24.44    
    Siep Nienhuis 26.16    
    Henriek Jager-Kuiper 28.13    
    Theresia Huisman 28.37    
    Inez Driehuis 38.33    

 

Delfzijl, 28 mei 2016, Onder Aan Diek Wedstrijd
         
Heren masters, 100 meter sprint, 3 deelnemers  
         
3. Sjoerd Gardien 16.05      
         
Heren masters, kogelstoten, 5 deelnemers  
         
3. Sjoerd Gardien 6.91 m      
         
Heren masters, speerwerpen, 5 deelnemers  
         
2. Sjoerd Gardien 26.38 m      
         
Heren masters, 400 meter, 3 deelnemers    
         
3. Sjoerd Gardien 1.17.50      

 

Emmen, 2 mei 2016, Rietplasloop

 

Mannen 35, 10 km, 79 deelnemers  
  1. Harry Faber 38.47

 

Gieten, 14 mei 2016, Run van Gieten

 

Petra Faber Noordelijk Kampioen op de 25 Km        
                 
Petra Faber is in Gieten tijdens de Run van Gieten Open Noord Nederlands Kampioene
geworden op de 25 km, Zij legde de afstand af in een tijd van1 uur en 47.57 minuten.  
De tijd betekende tevens een verbetering van het clubrecord.      
Clubgenoot Martin Veenhuizen pakte het zilver bij de mannen. Zijn tijd, 1 uur en 33.57  
minuten, was evenens goed voor een clubrecord.        
                 
Mannen, 5 km, 74 deelnemers            
  8. Jordi Roffel 18.46          
Vrouwen, 5 km, 60 deelneemsters            
  47. Linda Meijer 32.00          
Mannen senioren, 10 km, 50 deelnemers            
  5. Jan Stuursma 35.38          
Mannen 50, 10 km, 37 deelnemers            
  11. Trienco Bekkema 43.25          
  15. Jacob de Boer 45.09          
Mannen 60, 10 km, 16 deelnemers            
  5. Hiddo Boomsema 51.02          
Vrouwen 40, 10 km, 15 deelneemsters            
  5. Jantje Korthuis 51.54          
Mannen, 25 km, 74 deelnemers,Oopen Noord Nederlandse Kampioenschappen    
  2. Martin Veenhuizen 1.33.57 C.R.  M45      
  4. Harry Faber 1.40.41          
  8. Bert Nieland 1.47.08          
Vrouwen 50, 25 km, 33 deelneemsters, Open Noord Nederlandse kampioenschappen  
  1. Petra Faber 1.47.57 C.R. V45        
  4. Brigitte IJpma 1.57.55          
  7. Henriëtte Lagerwerf 2.02.15          
                 
Vrouwen 50, 50 km ultraloop, 10 deelneemsters          
  5. Arjanne van Heijningen 5..15.08 Nieuw C.R. V50      

 

Stedum, 14 mei 2016, Stemer Omloop
       
Mannen 40, 10 km, 27 deelnemers  
  5.  Fjodor van der Sluijs 38.44
Mannen 50, 10 km, 28 deelnemers  
  1. Klaas Brouwer 37.34
Mannen 60, 10 km, 14 deelnemers  
  4. Jan Posthumus 48.11
Vrouwen 50, 10 km, 15 deelneemsters  
  2. Aaltje Hovinga 48.57

 

Gieten, 1 mei 2016, Andersche Diep Marathon
 
Vrouwen 45
1. Arjanne van Heijningen 4.34.35  

 

Oldehove, 27 april 2016, Oranjerun  
         
Mannen 40, 10 Eng. Mijlen, 23 deelnemers  
  2. Martin Veenhuizen 58.22  
  5. Fjodor van der Sluijs 1.03.50  
  6. Mark Grimmius 1.05.09  
         
Mannen 40, 10 Eng. Mijlen, 22 deelnemers  
  1. Klaas Brouwer 1.03.46  
         
Mannen 60, 10 Eng. Mijlen, 11 deelnemers  
  3. Jan Posthumus 1.17.41  
         
Vrouwen 40, 10 Eng. Mijlen, 6 deelneemsters  
  4 Enge Zeuner 1.22.30  
         
Beilen, 27 april 2016, Beiler Koningsloop
         
Vrouwen 40, 5 km, 22 deelneemsters  
  1. Liane de Wit 20.25  
         
Mannen senioren, 10 km, 13 deelnemers  
  2. Jan Stuursma 34.10  
         
Mannen 40, 10 km, 34 deelnemers    
  3. Carel Opten 38.08  

 

Sellingen, 24 april 2016, 14 Gehuchtenloop
         
Mannen 45, 18 deelnemers    
  2. Fjodor van der Sluijs 1.26.50  
Mannen 50, 21 deelnemers    
  3. Klaas Brouwer 1.24.26  
Mannen 55, 7 deelnemers    
  2. Harmannus Hovinga 1.24.40  
  3. Ben Adams 1.30.01  
  5. Bert Nieland 1.34.15  
Vrouwen 40, 6 deelneemsters    
  2. Brigitte Ipma 1.38.29  
  4. Jantje Korthuis 2.07.45  
Recreatie, 21,1 km:    
    Arjanne van Heijningen 2.04.23  
Recreatie, 10 im:    
    Jordi Roffel 39.43  

 

Emmen, 23 april 2016, senioren 3e divisie, poule 15, wedstrijd 1
         
        punten
Mannen senioren, 200 meter, 17 deelnemers  
  1. Roelf Bouwmeester 22,08 835
         
Mannen senioren, 100 meter, 17 deelnemers  
  1. .Roelf Bouwmeester 11.23 749
         
Mannen senioren, 5.000 meter, 16 deelnemers  
  8. Pieter Hofman 11.23 528
         
Mannen senioren, discuswerpen, 17 deelnemers  
  2. Aiwhan de Waart 38.59 m 658
  4. Hans Dekker 32.83 m  
         
Mannen senioren, hoogspringen. 9 deelnemers  
  5. Tim Hendriksen 1.65 m 540
         
Mannen senioren, kogelstoten, 17 deelnemers  
  2. Aiwhan de Waart 11.60 m 573
  9. Benny Tapken 10.06 m  
         
Mannen seniroen, Zweedse estafette, 11 deelnemende ploegen  
  8. SV Veendam Atketiek 2.16.69 686
         
    totaal punten   4569

 

Hardenberg, 22 april 2016, Hardenberg City Run
         
Vrouwen 35, 5 km, 67 deelneemsters    
  3. Liane de Wit 20.24  

 

Hoogeveen, 17 april 2016, Cascaderun  
       
Heren senioren, 10 Eng. Mijlen, 171 deelnemers
       
8. Jan Stuursma 56.42  
       
Mannen 45, 5 Eng. Mijlen, 561 deelnemers  
       
1. Wim Opten  26.59  
       
Vrouwen 45, 10 Eng. Mijlen, 119 deelneemsters  
       
75. Marga Klopstra  1.36.56  
       
Vrouwen 35, 5 Eng. Mijlen , 54. deelneemsters
       
5. Annemiek Opten 37.10  
220. Gea Jungman 57.50  
221. Kirsten Vegt 57.49  
307. Mariëlle van der Veer 1.06.33  
       
Vrouwen 45, 5 Eng. Mijlnen, 423 deelneemsters
       
239. Annelies Bos-Oolders 1.36.35  
406. Wilma Frans-Meijer 55.48  
       
Vrouwen V55, 5 Eng. Mijlen,     
       
32. Janny Perdok 55.35  
39. Janneke Kraan 58.46  
50. Ita Snippe 53.55  
122. Janneke Niemeijer 59.28  

 

De ranglijsten aller tijden van de marathon zijn bijgewerkt tot en met 17 april 2016


Enschede, 17 april, marathon

           
atleet / atlete cat. Onderdeel Netto tijd opmerkingen
           
Harry Faber M45 marathon 3.00.30 P.R.  
Bert Nieland M55 marathon 3.35.31    
Margreet Struijk V40 halve marathon 2.22.11    
Greetje Kruizinga Vsen halve marathon 2.22.39    
Ina Haan V45 halve marathon 2.27.21    
Jolanda Oosterhoff V45 halve marathon 2.27.21    

 

Bedum, 16 april 2016, Bedumer Bosloop
       
Heren 40, 10 km, 21 deelnemers  
  2. Fjodor van der Sluijs 38.45
       
Heren 50, 10 km, 21 deelnemers  
  2. Klaas Brouwer 39.09

 

Rotterdam, 10 april 2006, 36ste NN Marathon Rotterdam
         
atleet / atlete cat. tijd opmerkingen
         
Martin Veenhuizen M45 2.43.36    
Peter Dijkstra M40 3.33.28 P.R.  
Bé Eikens M50 3.43.07 P.R.  
Elham Kral V40 3.47.16 P.R.  
Harmen Bos M40 4.05.08    
Martin Niezen M40 4.05.10 eerste marathon
Marcel Perdok M40 4.14.18 eerste marathon
Johan van Dijk M45 4.15.38 eerste marathon
Aletta Veninga V45 4.12.15 P.R.  
Pia Haan V50 4.12.15 P.R. en C.R.
Frans Wigchering M45 4.18.37 P.R.  
Karin Brouwer V35 4.33.08 P.R.  
Denice Wongsokarijo V40 4.37.21    
Siep Nienhuis M55 4.35.57 eerste marathon
Saskia Swieringa V40 4.40.09 eerste marathon
Rita Lemminga V50 4.40.09 eerste marathon

 

Hannover, 4 april, Marathon

 

Arjanne van Heijningen 4.41.49 (87ste marathon)

 

Annerveenschekanaal, 9 april 2016, Semslinieloop
         
Vrouwen senioren, 8,8 km, 8 deelneemsters  
  7. Wendy de Jonge 1.01.13  
Vrouwen 40, 8,8 km, 12 deelneemsters    
  8. Margreet Struijk 54.02  
  11. Jolanda Oosterhoff 58.58  
  12. Ina Haan 1.01.09  

 

Siddeburen, 9 april 2016, Natuurloop
       
Mannen 40, 10 Eng. Mijlen, 25 deelnemers
  6. Fjodor van der Sluijs 1.08.10
Mannen 50, 10 Eng. Mijlen  
  1. Wim Opten 58.03
  4. Klaas Brouwer 1.04.12
  7. Harmannus Hovinga 1.05.41
Vrouwen 40, 10 Eng. Mijlen  
  4. Brigitte IJpma 1.15.01
  5. Henriëtte Lagerwerf 1.19.26
 
           
         
Grootegast, 2  april 2016, Legiorun  
       
Mannen 40, 10 km, 43 deelnemers  
  5. Fjodor van der Sluijs 38.16
  11. Peter Dijkstra 41.40
Mannen 50, 10 km, 42 deelnemers  
  1. Klaas Brouwer 37.33
Mannen 60, 5 km, 7 deelnemers  
  1. Klaas Oudman 19.00
 
           
             
Stadskanaal, 28 maart 2016, Rabobank Klap tot Klaploop, 10,4 km
             
Mannen senioren, 56 deelnemers        
  12. Jan Stuursma 35.24      
Mannen 45, 29 deelnemers        
  3. Martin Veenhuizen 37.09      
  5. Harry Faber 39.55      
Mannen 50, 25 deelnemers        
  3. Klaas Brouwer 39.01      
  12. Trienco Bekkema 45.09      
Mannen 55, 11 deelnemers        
  4. Bert Nieland 42.18      
Vrouwen 45, 8 deelneemsters        
  1. Petra Faber 41.05      
  5. Jantje Korthuis 56.11      
Vrouwen 50, 9 deelneemsters        
  4. Aaltje Hovinga 50.15      
Recreatie, mannen/vrouwen , 18 jaar en ouder, 389 deelnemers/sters
  113. Frans Wigchering 51.14      
  328. Marga Klopstra 1.00.31      
  330. Hinny Haan 1.00.32      

 

 

 

Zuidwolde, 26 maart 2016, Zuudwoldiger Viaductenloop  
             
Heren 40, 5 mijl, 75 deelnemers        
 1. Wim Opten         27.34            

 

 

Utrecht, 20 maart 2016, Marathon      
         
atleet/atlete cat. tijd opmerkingen
         
Arjanne van Heijningen V45 4.40.56 86ste marathon
Sander Datema M45 4.46.40 eerste marathon
Lianne Hosman V45 5.09.20 eerste marathon
Loes Smid-Usnamij V45 5.09.20    
Dennis Driehuis M35 5.09.21 eerste marathon
Anaj Eikens V45 5.09.21 eerste marathon

 

           


Annen, 20 maart 2016, Hunzerun

 
       
Mannen 40, 10 km, 16 deelnemers  
  6. Fjodor van der Sluijs 39.55
Mannen 50, 10 km, 16 deelnemers  
  1. Wim Opren 35.01
Mannen 60, 10 km, 10 deelnemers  
  5. Jan Posthumus 48.24

 

Schiermonnikoog, 19 maart 2016, 15de Monnikenloop
           
Mannen 40, 10 Eng. Mijlen, 97 deelneemrs      
  37. Johan van Dijk 1.22.36    
  38. Frans Wigchering 1.22.38    
Vrouwen 35, 10 Eng. Mijlen, 67 deelneemsters    
  34. Saskia Swieringa 1.33.31    
Vrouwen 45, 10 Eng. Mijlen, 80 deelneemsters    
  33. Rita Lemminga 1.33.31    
Vrouwen 55, 10 km, 56 deelneemsters      
  47. Niesje Munneke 1.16.54    
     

 

Grolloo, 19 maart 2016, Kleine Moere Cross

(6de en laatste wedstrijd van nhet Geopark Hondsrug Crosscircuit 2015 - 2016)

             
Dames senioren, ca 8,8 km, 8 deelneemsters      
  5. Carla Tepper 53.03      
Dames masters I, ca  8,8 km, 9 deelneemsters      
  1. Liane de Wit 38.52      
  2. Annemiek Opten 44.25      
  6. Monica Smith 52.33      
Dames masters II, ca 8,8 km, 13 deelneemsters      
  2. Aaltje Hovinga 45.37      
  5. Brina Offringa 51.25      
  7. Gonda Brinker 52.09      
  13. Linda Gotjé 61.26      
Heren junioren, ca 4,4 km, 4 deelnemers      
  1. Jonno Boer 18.06      
Heren masters I, ca 8,8 km, 18 deelnemers      
  1. Wim Opten 31.55      
  3. Fjodor van der Sluijs 3.5.55      
  12. Eric Gernaat 45.00      
Heren masters II, ca 8,8 km, 23 deelnemers      
  1. Carel Opten 34.39      
  19. Henk Brinker 52.10      
  22. Paul Sloot 60.03      
             
In het eindklassement 2015 - 2016 zijn de volgende ereplaatsen behaald:
(vvoor het eindklassement tellen de 4 beste resultaten)    
             
Heren junioren Jonno Boer   1ste  
Heren masters I Wim Opten   1ste  
Dames senioren II Aaltje Hovinga 2de  
             

 

 

Wim Opten derde bij Nederlands Kampioenschap Cross
         
Oldenzaal, 13 maart 2016, NK Cross, 7.800 meter  
         
Mannen 45, 20 deelnemers    
  3. Wim Opten 27.18  
             
Petra Faber wint Theo de Winterloop      
             
Petra Faber heeft de Theo de Winterloop op haar naam gezet. De atlete
uit Wildervank kwam binne in een tijd van 1 uur en 08.11 minuten. Op de
streep had zij een halve minuut voorsprong op Theresia Bijl uit Stadskanaal.
Winst was er ook voor Harmannus Hovinga. Hij was de snelste bij de man-
nen 55. Bert Nieland pakte het zilver in deze categorie en Ben Adams werd
vierde.            
Klaas Brouwer was goed voor het brons in de categorie van de mannen 50.
             
Mannen 45, 16 deelnemers        
  6. Fjodor van der Sluijs 1.04.25      
  7. Harry Faber 1.04.29      
Mannen 50, 18 deelnemers        
  3. Klaas Brouwer 1.03.05      
  10. Trienco Bekkema 1.10.56      
Mannen 55, 9 deelnemers        
  1. Harmannus Hovinga 1.05.54      
  2. Bert Nieland 1.08.03      
  4. Ben Adams 1.09.57      
Vrouwen 40, 11 deelnemers        
  1. Petra Faber 1.08.11      
  4. Brigitte IJpma 1.15.01      
  6. Henriëtte Lagerwerf 1.18.14      
  10. Jantje Korthuis 1.31.55      

 


Haren, 12 maart 2016, Halve marathon

   
           
Petra Faber pakt winst bij de vrouwen 40 in Haren  
Martin Veenhuizen brons bij de mannen 40    
           
Mannen 40, 165 deelnemers      
  3. Martin Veenhuizen 1.20.31    
  7. Harry Faber 1.23.43    
  88. Harmen Bos 1.48.13    
  89. Martin Niezen 1.48.13    
  90. Frans Wigchering 1.48.18    
Mannen 50, 180 deelnemers      
  39. Bé Eikens 1.41.29    
  148. Siep Nienhuis 1.58.29    
Vrouwen senioren, 70 deelnemers      
  35. Karin Brouwer 1.56.52    
Vrouwen 40, 69 deelneemsters      
  1. Petra Faber-Panneman 1.30.36    
  27. Aletta Veninga 1.58.29    
  36. Saskia Swieringa 2.06.03    
Vrouwen 50, 57 deelneemsters      
  7. Pia Haan 1.58.29    
  25. Rita Lemminga 2.05.22    

 

Alphen aan den Rijn, 6 maart 2016, 20 van Alphen
         
Mannen senioren, 20 km, 31 deelnemers    
  17. Jan Stuursma 1.10.33  

 

Martin Veenhuizen Nederlands Kampioen Wintertriathlon
           
Groningen, 5 maart 2016, Nederlands Kampoienschap Triathlon
           
Heren 45, 6 deelnemers      
  1. Martin Veenhuizen 2 uur 31.35  
           
  10 km lopen      
  46 km fietsen      
  20 km schaatsen      

 

It Heindenskip, 28 februari 2016, Oerpolderloop
         
Mannen 40, 14 km, 35 deelnemers    
  2. Fjodor van det Sluijs 56.30  

 

 

         

 

Petra Faber winnares van de Schutrups Wintertrail    
           
Petra Faber heeft de Schutrups Wintertrail op haar naam gezet.   
De atlete uit Wildervank liep de afstand van 8 Engelse Mijlen in een tijd van
56.05 minuten. Op de streep had zij ruim vier munten voorsprong op de num-
mer twee, Janke van der Laan uit Winschoten.      
Wim Opten pakte de winst bij de mannen 50 en Martin Veenhuizen was goed
voor zilver bij de mannen 45. Harmannus Hovinga pakte bij de mannen 55
eveneens het zilver.      

 

Exloo, 21 februari 2016, Schutrups Wintertrail, 12,872 km
         
Mannen 45, 17 deelenemers    
  2. Martin Veenhuizen 49.02  
  7. Fjodor van der Sluijs 54.59  
Mannen 50, 21 deelnemers    
  1. Wim Opten 46.26  
  4. Carel Opten 51.57  
  5. Klaas Brouwer 53.09  
Mannen 55, 9 deelnemers    
  2. Harmannus Hovinga 51.32  
  5. Bert Nieland 1.01.08  
Mannen 60, 22 deelnemers    
  8. Jan Posthumus 1.04.12  
  11. Hiddo Boomsema 1.06.03  
Vrouwen 40, 10 deelneemsters    
  1. Petra Faber 56.05  
  9. Jantje Korthuis 1.22.30  
Recreatie, 6,436 km:    
    Suzan Weinans 53.52  

 

Onstwedde, 20 februari 2016, Rondje Roege Barg, 10 km
         
Heren, 10 km, 43 deelnemers    
  5. Carel Opten 39.54  
Dames, 10 km, 17 deelneemsters    
  1. Liane de Wit 45.55  

 

Schoorl, 14 februari 2013, 39ste  Groet uit Schoorl
       
Nederlands Kampioenschap 10 km
       
Mannen 50, 10 km, 41 deelnemers
  14. Klaas Brouwer 38.39

 

Gieten, 13 februari 2016, 3 Meren cross
       
Dames masters I, ca 7,8 km, 14 deelneemsters
  7. Angelique Westers 48.12
  12. Margreet Struijk 55.12
  13. Jolanda Oosterhoff 55.12
  14. Ina Haan 57.07
Dames masters II, ca. 7,8 km, 15 deelneemsters
  3. Aaltje Hovinga 42.10
  9. Brina Offringa 47.17
  10. Gonda Brinker 48.36
  13. Gea Smeenge 51.44
  14. Linda Gotjé 53.818
Heren masters I, ca, 7,8 km, 21 deelnemers
  1. Wim Opten 27.29
Heren masters II, ca. 7,8 km, 31 deelnemers
  1. Harmannus Hovinga 31.16

 

Zuidlaren, 7 februari 2016, Arnoud Magnin Wintercross
       
Vrouwen 40, 8 km, 7 deelneemsters
  2. Liane de Wit 42.03
Mannen 60, 8 km, 11 deelnemers
  3. Jan Posthumus 44.35

 

Wim Opten en Petra Faber winnen Valkema Winterloop
 
     
                 
Wim Opten en Petra Faber zijn de winnaars van de Valkema Winterloop in Wildervank.
Wim Opten versloeg Wouter Luinge in de eindsprint. Petra Faber won met ruim verschil.
De voorsprong op de nummer twee, Christien Koning uit Groningen, bedroeg ruim drie
minuten.              
Bij de mannen 45 ging het zilver naar Martin Veenhuizen de de vierde plaats ging naar
Fjodor van der Sluijs.            
Eveneens zilver was er voor Harmannus Hovinga bij de mannen 55. Bert Nieland werd 
in deze categorie vierde en Ben Adams zette de vijfde plek.      

 

Wildervank, 7 februari 2016, Valkema Winterloop
         
Mannen 40, 15 km, 14 deelnemers    
  13. Martin Niezen 1.18.24  
Mannen 40, 15 km, 14 deelnemers    
  2. Martin Veenhuizen 55.36  
  4. Fjodor van der Sluijs 1.00.10  
  7. Jan Leeuwis 1.03.21  
Mannnen 50, 15 km, 29 deelnemers    
  1. Wim Opten 52.06  
  8. Klaas Brouwer 1.01.47  
  15. Trienco Bekkema 1.08.22  
Mannen 55, 15 km, 12 deelnemers    
  2. Harmannus Hovinga 1.00.42  
  4. Bert Nieland 1.06.11  
  5. Ben Adams 1.06.36  
Mannen 60, 15 km, 20 deelnemers    
  6. Hiddo Boomsema 1.14.46  
Vrouwen 40, 15 km, 10 deelneemsters  
  1. Petra Faber 1.02.20  
  6. Brgitte IJpma 1.09.59  
  8. Jantje Korthuis 1.26.56  
  10. Aletta Veninga 1.32.11  
Recreatie, 15 km:    
    Frans Wigchering 1.15.53  
    Eric Gernaat 1.20.39  
    Siep Nienhuis 1.32.11  
    Rita Lemminga 1.35.30  
Recreatie, 10 km:    
    Aaltje Hovinga 51.51  
    Wilfred Boelens 53.18  
    Sjoerd Gardien 53.59  
    Joep de Vreede 57.46  
    Brina Offringa 58.19  
    Gea Smeenge 1.01.11  
    Marga Oolders 1.09.40  
    Janneke Kraan 1.14.28  
Recreatie, 5,65 km:    
    Pieter Dijkhuizen 25.09  
    Pieter Hofman 32.48  
    Linie Ensing 40.14  

 

Apeldoorn, 7 februari 2016, Midwinter marathon
         
Asselronde, 25 km:    
    Marga Klopstra 2.44.26  
Mini- marathon, 10 Eng. Mijlen:    
    Harry Kers 1.29.08  
    Margreet Struijk 1.48.47  
    Ina Haan 1.48.47  
Acht van Apeldoorn, 8 km:    
    Patrick Struijk 1.04.30  
    Marian Hoeve 1.05.02  

 

Emmen, 30 januari 2016, Hondsrugsross
         
Mannen 40, 8 km, 39 deelnemers  
  1. Wim Opten 30.52  
Dames 40, 8 km, 5 deelneemsters  
  2. Liane de Wit 39.16  

 

Groningen, 24 januari 2016, Zac Freudenburg cross
             
Dames senioren, lange cross, 5.600 meter, 22 deelneemsetrs
  9. Liane de Wit 28.02      

 

Ekehaar, 17 januari 2016, Broeksteder veldloop
       
Mannen 40, 8.200 meter, 30 deelnemers  
  4. Martin Veenhuizen 33.01
  7. Fjodor van der Sluijs 36.10
Mannen 50, 8.200 meter, 24 deelnemers  
  5. Bert Nieland 38.12
Vrouwen 40, 5.610 meter, 17 deelneemsters
  15. Margreet Struijk 42.16
  16. Jolanda Oosterhoff 44.42
  17. Ina Haan 45.34
Vrouwen 50, 5.610 meter, 18 deelneemsters
  3. Aaltje Hovinga 32.05

 

Klijndijk, 16 januari 2016, Udikloop    
           
Mannen 40, 10 km, 33 deelnemers    
  2. Wim Opten 37.02    
           
In het overall-klassement wordt Wim eveneens tweede

 

 

Egmond aan zee, 10 januari 2016, Egmong halve marathon
     
Halve marathon:    
     
Jan Stuursma Msen 1.19.45
Martin Veenhuizen M45 1.23.58
Jan Leeuwis M45 1.35.38
Frans Wigchering Mrecr 1.59.18
Marcel Perdok Mrecr 2.04.13
Siep Nienhuis Mrecr 2.08.21
Rita Lemminga Vrecr 2.19.20
Marga Oolders Vrecr 2.45.42
Gea Jungman Vrecr 2.52.10
     
Kwart marathon:    
     
Kirsten Vegt Vrecr 1.27.11
Niesje Munneke Vrecr 1.27.11
Janneke Kraan Vrecr 1.34.02
Annelies Bos-Oolders Vrecr 1.42.16

 

Podiumplaatsen voor atleten            
                   
Tijdens de Nieuwjaarsloop in Stadskanaal hebben enkele atleten podiumplaatsen behaald.
Bij de mannen 50 kwam Wim Opten als eerste over de streep in een tijd van 34.19 minuten.
Op de derde plaats eindigde Klaas Brouwer.          
Martin Veenhuizen pakte het zilver bij de manen 45 in een tijd van 36.25 minuten.  
Bij de mannen 55 behaalde Bert Nieland het brons in een tijd van 40.49 minuten.  

 

Stadskanaal, 2 januari 2016,Noorderpoort Nieuwjaarsloop  
             
Mannen 40, 18 deelnemers        
  9. Peter Dijkstra 43.57      
  14. Martin Niezen 47.43      
Mannen 45, 28 deelnemers        
  2. Martin Veenhuizen 36.25      
  5. Harry Faber 39.17      
Mannen 50, 38 deelnemers        
  1. Wim Opten 34.19      
  3. Klaas Brouwer 37.15      
Mannen 55, 23 deelnemers        
  3. Bert Nieland 40.49      
  10. Harry Luinge 44.08      
Mannen 60, 39 deelnemers        
  12. Jan Posthumus 46.33      
Vrouwen 40, 13 deelneemsters        
  9. Jantje Korthuis 52.08      
Recreatie, 10 km:        
    Siep Nienhuis 51.08      
Recreatie, 5 km:        
    Pieter Dijkhuizen 21.49      
    Pieter Hofman 27.48      

 

Ereplaatsen voor atleten in eindklassement Schutrups Loopcircuit 2015    
                   
Na de laatste wedstrijd van het Schutrups Loopcircuit 2014, de traditionele Oudejaarsloop in Blijham, 
konden de eindprijzen worden uitgereikt. Enkele atleten van de SV Veendam Atletiek behaalden
ereprijzen.                
Martin Veenhuizen behaalde het goud bij de mannen 45. Bij de mannen 55 ging Harmannus Hovinga
met de hoogste eer strijken, gevolgd door bert Nieland die het zilver behaalde. Bij de mannen 50 be-
haalde Klaas Brouwer een fraaie derde plek.            
   
           
Eindstanden Schutrups Loopcircuit 2015  
De eindstanden per categorie, met het aantal punten.  
           
Mannen 40        
  4. Fjodor van der Sluijs 744    
  6. Martin Niezen 571    
Mannen 45        
  1. Martin Veenhizen 784    
Mannen 50        
  3. Klaas Brouwer 728    
Mannen 55        
  1. Harmannus Hovinga 788    
  2. Bert Nieland 788    
Mannen 60        
  5. Hiddo Boomsema 677    
Vrouwen 40      
  6. Brigitte IJpma 652    

 

Blijham , 27 december 2015, Oudejaarsloop, halve marathon
           
Mannen senioren, 27 deelnemers      
  9. Jan Stuursma 1.24.43    
Mannen 40, 17 deelnemers      
  2. Fjodor van der Sluijs 1.24.40    
Mannen 45, 40 deelnemers      
  2. Martin Veenhuizen 1.17.45    
  7. Harry Faber 1.26.51    
  12. Jan Leeuwis 1.31.21    
Mannen 50, 36 deelnemers      
  2. Klaas Brouwer 1.23..48    
Mannen 55, 21 deelnemers      
  2. Harmannus Hovinga 1.29.34    
  3. Ben Adams 1.31.50    
Vrouwen 40, 18 deelneemsters      
  1. Petra Faber 1.29.35    
  8. Henriëtte Lagerwerf 1.44.10    
  16. Aletta Veninga 2.00.21    
Recreatie, halve marathon:      
    Elham Kral 1.45.33    
    Pia Haan 2.00.20    
    Siep Nienhuis 2.00.22    
    Alex Meijer 2.11.43    
    Arjanne van Heijningen 2.16.18    
    Sander Datema 2.16.18    
Recreatie, 15 km:      
    Ina Haan 1.44.13    
Recreatie, 10 km:      
    Suzan Weinans 1.11.06    
    Roelfina Bos 1.12.59    
Recreatie, 5 km :      
    Hiddo Boomsema 22.10    
    Pieter Dijkhuizen 22.28    
    Jantje Korthuis 25.53    
    Mariëlle van der Veer 34.35    
    Linda Meijer 34.35    
   

 

Gasselte, 27 december 2015, Drouwenerzandcross

 

       
     
 
 
         
Dames masters I, 10 km, 15 deelneemsters    
         
    opgegeven werkelijke
    tijd tijd  
         
2. Kirsten Vegt 1.13.28 1.13.57  
7. Marga Oolders 1.13.12 1.11.33  
10. Gea Jungman 1.10.00 1.13.57  
15. Annelies Bos-Oolders 1.18.40 0.41.46  
         
Dames masters I I, 10 km, 20 deelneemsters  
         
1. Gea Smeenge 1.05.02 1.04.53  
3. Janneke Kraan 1.18.30 1.18.12  
6. Gonda Brinker 1.01.00 1.01.43  
12. Aaltje Hovinga 0.56.14 0.53.37  
15. Brina Offringa 1.04.50 1.00.39