Uitslagen 2013

Junioren

Overzicht lopen
                   
                   
  80 m pnt 800 m pnt 100 m pnt      
Naam Deelnemer                  
Sander Brugge         11,00 747      
Hans Dekker                  
Mark van Ginkel     2,48,40 404 14,27 150      
Job Scholten 11,61 490              
Roelf Bouwmeester         11,20 701      
Joop Heeringa         13,81 223      
Niels Visser     2,24,50 619 13,03 350      
Hiddo Boomsema                  
Bjorn Lohof 10,79 612              
Tim Hendiksen                  
Fabian Dumitrascu         13,27 300      
Aiwan de Waart                  
Jonno Boer     2,45,5 427          
                   
 
Overzicht lopen (vervolg)
                   
  1000 m pnt 300 m pnt Totaal        
Naam Deelnemer                  
Sander Brugge 3,26,2 505     1252        
Hans Dekker         0        
Mark van Ginkel     48,50 105 659        
Job Scholten         490        
Roelf Bouwmeester 3,26,4 505     1206        
Joop Heeringa 3,47,3 381 49,51 74 678        
Niels Visser     43,73 273 1242        
Hiddo Boomsema 3,40,4 419     419        
Bjorn Lohof 4,05,1 292 49,52 73 977        
Tim Hendiksen         0        
Fabian Dumitrascu 3,59,8 319 50,60 41 660        
Aiwan de Waart         0        
Jonno Boer         427        
                   
 
Overzicht lopen
                   
  60 m pnt 80 m pnt          
Naam Deelnemer                  
Lotte Schutten 9,31 452              
Berber Nijhuis 9,68 387              
Rachel Bruins 9,43 419              
Ilse Heeringa     12,01 435          
Demi-Esmee Halmingh                  
Judith Wösten                  
Lian Agbie                  
Efe Agbie     10,88 596          
Bernice Meijer                  
Mercenne Meijer                  
Dominique Veninga                  
Danaïd Prinsen                  
Chantel Elzinga                  
Marcela Meijer     14,57 150          
                   
 
overzicht lopen (vervolg)
                   
  800 m pnt 100 m pnt          
Naam Deelnemer                  
Lotte Schutten                  
Berber Nijhuis                  
Rachel Bruins     15,48 266          
Ilse Heeringa 3,04,55 289              
Demi-Esmee Halmingh                  
Judith Wösten                  
Lian Agbie                  
Efe Agbie                  
Bernice Meijer     13,37 566          
Mercenne Meijer                  
Dominique Veninga     13,27 582          
Danaïd Prinsen                  
Chantel Elzinga                  
Marcela Meijer                  
                   
 
overzicht lopen (vervolg)
                   
Naam Deelnemer 1000 m pnt 300 m pnt 600 m pnt totaal    
Lotte Schutten             452    
Berber Nijhuis         2,23,33 208 595    
Rachel Bruins     55,32 5 2,17,33 257 528    
Ilse Heeringa     54,25 15     739    
Demi-Esmee Halmingh             0    
Judith Wösten             0    
Lian Agbie             0    
Efe Agbie     47,95 123     719    
Bernice Meijer 3,24,7 518         1084    
Mercenne Meijer             0    
Dominique Veninga 3,23,1 525 45,30 214     1321    
Danaïd Prinsen             0    
Chantel Elzinga             0    
Marcela Meijer             150    
Overzicht werpen
  speerwerpen pnt Kogelstoten pnt JJB_Discus pnt      
Naam Deelnemer             Totaal    
Sander Brugge 28,77 308   0 21,46 263 571    
Hans Dekker 33,3 386 11,13 541 38,6 658 1585    
Mark van Ginkel   0   0   0 0    
Job Scholten 19 117 5,13 45 11,88 0 162    
Roelf Bouwmeester   0   0   0 0    
Joop Heeringa   0   0   0 0    
Niels Visser   0   0   0 0    
Hiddo Boomsema   0   0   0 0    
Bjorn Lohof   0   0   0 0    
Tim Hendiksen 19,28 123 7,9 298 19,31 204 625    
Fabian Dumitrascu   0   0   0 0    
Aiwan de Waart 38,47 468 12,05 603 40,21 690 1761    
Jonno Boer             0    
  Speerwerpen pnt Kogelstoten pnt Discus pnt      
Naam Deelnemer             Totaal    
Lotte Schutten   0   0   0 0    
Berber Nijhuis   0   0   0 0    
Rachel Bruins   0   0   0 0    
Ilse Heeringa 15,12 28 7,88 296 17,71 157 481    
Demi-Esmee Halmingh 25,16 242 8,6 354 27,4 414 1010    
Judith W?ten   0   0   0 0    
Lian Agbie   0   0   0 0    
Efe Agbie   0   0   0 0    
Bernice Meijer   0   0   0 0    
Mercenne Meijer 13,27 0 5,83 114   0 114    
Dominique Veninga   0   0   0 0    
Dana? Prinsen   0   0   0 0    
Chantel Elzinga 22,26 186 9,6 431 23,8 325 942    
Marcela Meijer             0    
overzicht springen
                   
  Verspringen pnt Hoogspringen pnt Hinkstapspringen pnt      
Naam Deelnemer             Totaal    
Sander Brugge 5,61 516 1,55 444 9,97 1380 2340    
Hans Dekker 4,82 327 1,60 492 7,94 1008 1827    
Mark van Ginkel   0   0   0 0    
Job Scholten 3,89 83 1,05 0   0 83    
Roelf Bouwmeester   0   0   0 0    
Joop Heeringa   0   0   0 0    
Niels Visser   0   0   0 0    
Hiddo Boomsema   0   0   0 0    
Bjorn Lohof   0   0   0 0    
Tim Hendiksen   0 1,30 188 8,16 1050 1238    
Fabian Dumitrascu 4,37 212 1,30 188 9,35 1271 1671    
Aiwan de Waart   0   0   0 0    
Jonno Boer             0    
  Verspringen pnt Hoogspringen pnt Hinkstapspringen pnt      
Naam Deelnemer             Totaal    
Lotte Schutten   0   0   0 0    
Berber Nijhuis 3,66 18 1,25 134 6,89 797 949    
Rachel Bruins   0   0   0 0    
Ilse Heeringa 3,95 99 1,45 344 7,93 1006 1449    
Demi-Esmee Halmingh 4,35 207   0 8,55 1124 1331    
Judith Wösten 4,57 264   0 8,11 1041 1305    
Lian Agbie   0   0   0 0    
Efe Agbie 4,50 246 1,25 134 8,93 1195 1575    
Bernice Meijer   0   0   0 0    
Mercenne Meijer   0   0   0 0    
Dominique Veninga   0   0   0 0    
Danaïd Prinsen 4,69 294 1,10 0   0 294    
Chantel Elzinga   0   0   0 0    
Marcela Meijer   0   0   0 0    
Junioren, Totaal overzicht lopen, werpen en springen
 
Naam Deelnemer Uitslag lopen   Uitslag werpen   Uitslag springen        
Sander Brugge 1e prijs   4e prijs   1e prijs        
Hans Dekker dns   2e prijs   2e prijs        
Mark van Ginkel 7e prijs   dns   dns        
Job Scholten 8e prijs   5e prijs   5e prijs        
Roelf Bouwmeester 3e prijs   dns   dns        
Joop Heeringa 5e prijs   dns   dns        
Niels Visser 2e prijs   dns   dns        
Hiddo Boomsema 9e prijs   dns   dns        
Bjorn Lohof 4e prijs   dns   dns        
Tim Hendiksen dns   3e prijs   4e prijs        
Fabian Dumitrascu 6e prijs   dns   3e prijs        
Aiwan de Waart dns   1e prijs   dns        
Jonno Boer 8e prijs   dns   dns        
                   
Naam Deelnemer uitslag lopen   uitslag werpen   uitslag springen        
Lotte Schutten 7e prijs   dns   dns        
Berber Nijhuis 5e prijs   dns   5e prijs        
Rachel Bruins 6e prijs   dns   dns        
Ilse Heeringa 3e prijs   3e prijs   2e prijs        
Demi-Esmee Halmingh dns   1e prijs   3e prijs        
Judith Wösten dns   dns   43 prijs        
Lian Agbie dns   dns   dns        
Efe Agbie 4e prijs   dns   1e prijs        
Bernice Meijer 2e prijs   dns   dns        
Mercenne Meijer dns   4e prijs   dns        
Dominique Veninga 1e prijs   dns   dns        
Danaïd Prinsen dns   dns   6e prijs        
Chantel Elzinga dns   2e prijs   dns        
Marcela Meijer 8e prijs   dns   dns