Uitslagen 2013

Pupillen en G-atleten

Onderdeel springen
                   
                   
Categorie Naam atleet Hoogspringen   Verspringen   Totaal Plaats    
C pupil Maud Visscher 0,95 306 3,18 354 660 2e prijs    
B pupil Imke Gardien 0,60 49 2,10 138 187 7e prijs    
C pupil Eline Kanninga 0,65 86 2,15 148 234 6e prijs    
B pupil Mirthe Kanninga 0,85 232 3,05 328 560 3e prijs    
B pupil Esmee Douma 1,05 379 3,85 488 867 1e prijs    
C pupil Anna-Romée van der Spoel 0,80 196 2,70 258 454 5e prijs    
C pupil Merel Leeuwis dns 0 1,65 48 48 8e prijs    
C pupil Damaris Al Rais 0,80 196 2,71 260 456 4e prijs    
                   
Categorie Naam atleet Hoogspringen   Verspringen   Totaal Plaats    
C pupil Maurits Meijerhof 1,00 342 2,84 286 628 3e prijs    
C pupil Yardan Kruijer 0,95 306 3,05 328 634 2e prijs    
B pupil Jort Rodenburg DNS 0 DNS 0 0 dns    
C pupil Luke Veldkamp 0,90 269 2,80 278 547 4e prijs    
B pupil Dilan Boer 0,75 159 2,40 198 357 5e prijs    
B pupil Imanuel Al Rais 0,85 232 3,50 418 650 1e prijs    
                   
Categorie Naam atleet Hoogspringen   Verspringen   Totaal Plaats    
A pupil Gitte Gardien 0,75 159 2,31 180 339 5e prijs    
A pupil Nienke Weij 1,00 342 3,60 438 780 2e prijs    
A pupil Amy Buurmeijer 0,95 306 2,70 258 564 4e prijs    
A pupil Lyone Boer 0,90 269 3,08 334 603 3e prijs    
A pupil Tracy 1,10 416 3,40 398 814 1e prijs    
                   
Categorie Naam atleet Hoogspringen   Verspringen   Totaal Plaats    
G-Atleet Mats Mulder 1,00 342 3,40 398 740 2e prijs    
G-Atleet Demi Majoor 0,50 0 1,35 0 0 7e prijs    
G-Atleet Delano Post 1,00 342 3,00 318 660 3e prijs    
G-Atleet Mariska de Jong dns 0 1,60 38 38 6e prijs    
G-Atleet Joren 0,65 86 2,15 148 234 4e prijs    
G-Atleet Rianne 0,65 86 1,50 18 104 5e prijs    
G-Atleet Guido Stoelwinder 0,95 306 3,58 434 740 1e prijs    
Onderdeel werpen
                   
                   
Categorie Naam atleet Balwerpen   Kogelstoten   Totaal Plaats    
C pupil Maud Visscher 11,06 173 5,53 376 549 3e prijs    
B pupil Imke Gardien 6,34 71 3,49 229 300 6e prijs    
C pupil Eline Kanninga 7,23 93 2,26 119 212 8e prijs    
B pupil Mirthe Kanninga 11,58 183 3,70 246 429 4e prijs    
B pupil Esmee Douma 22,31 349 5,76 391 740 1e prijs    
C pupil Anna-Romée van der Spoel 18,60 297 6,60 442 739 2e prijs    
C pupil Merel Leeuwis 7,29 94 2,52 144 238 7e prijs    
C pupil Damaris Al Rais 8,36 118 3,60 238 356 5e prijs    
                   
Categorie Naam atleet Balwerpen   Kogelstoten   Totaal Plaats    
C pupil Maurits Meijerhof 13,20 212 6,16 416 628 4e prijs    
C pupil Yardan Kruijer 22,87 357 5,24 357 714 1e prijs    
B pupil Jort Rodenburg DNS 0 DNS 0 0 dns    
C pupil Luke Veldkamp 18,80 300 5,29 361 661 2e prijs    
B pupil Dilan Boer 10,31 159 4,40 299 458 5e prijs    
B pupil Imanuel Al Rais 16,43 265 5,47 372 637 3e prijs    
                   
Categorie Naam atleet Balwerpen   Kogelstoten   Totaal Plaats    
A pupil Gitte Gardien 8,69 125 2,32 125 250 5e prijs    
A pupil Nienke Weij 14,57 235 4,61 314 549 2e prijs    
A pupil Amy Buurmeijer 10,92 170 4,26 289 459 3e prijs    
A pupil Lyone Boer 10,21 157 2,92 181 338 4e prijs    
A pupil Tracy 20,03 318 5,85 397 715 1e prijs    
                   
Categorie Naam atleet Balwerpen   Kogelstoten   Totaal Plaats    
G-Atleet Mats Mulder 16,40 264 6,00 406 670 3e prijs    
G-Atleet Demi Majoor 7,75 105 2,97 185 290 7e prijs    
G-Atleet Delano Post 19,44 310 6,25 421 731 2e prijs    
G-Atleet Mariska de Jong 9,26 137 5,09 347 484 4e prijs    
G-Atleet Joren 10,09 154 4,70 320 474 5e prijs    
G-Atleet Rianne 9,56 144 3,80 254 398 6e prijs    
G-Atleet Guido Stoelwinder 18,87 301 9,56 601 902 1e prijs    
Onderdeel lopen
                   
                   
Categorie Naam atleet 40 m   400 m          
C pupil Maud Visscher 7,19 510 1,26,4 297        
B pupil Imke Gardien 9,63 129 1,55,7 101        
C pupil Eline Kanninga 8,40 293 1,50,2 132        
B pupil Mirthe Kanninga 7,82 389 1,35,0 223        
B pupil Esmee Douma 6,70 621 1,25,4 295        
C pupil Anna-Romée van der Spoel 7,69 412 1,33,8 236        
C pupil Merel Leeuwis 10,47 38 2,05,6 55        
C pupil Damaris Al Rais 7,88 378 1,35,3 223        
                   
Categorie Naam atleet 40 m   400 m          
C pupil Maurits Meijerhof 7,65 420 1,47,6 149        
C pupil Yardan Kruijer 7,00 551 1,29,4 265        
B pupil Jort Rodenburg 6,95 562 1,22,7 318        
C pupil Luke Veldkamp 7,80 392 1,47,3 149        
B pupil Dilan Boer 8,62 260 1,49,8 137        
B pupil Imanuel Al Rais 6,99 553 1,23,5 310        
                   
Categorie Naam atleet 40 m   400 m          
A pupil Gitte Gardien 12,89 112 dns 0        
A pupil Nienke Weij 9,56 509 dns 0        
A pupil Amy Buurmeijer dns 0 dns 0        
A pupil Lyone Boer 10,72 14 dns 0        
A pupil Tracy dns 0 dns 0        
                   
Categorie Naam atleet 40 m   400 m          
G-Atleet Mats Mulder 7,06 538 1,29,0 265        
G-Atleet Demi Majoor 9,04 202 2,27,8 5        
G-Atleet Delano Post 7,15 519 1,44,2 167        
G-Atleet Mariska de Jong 10,11 75 2,50,3 2        
G-Atleet Joren dns 0 2,20,0 10        
G-Atleet Rianne dns 0 3,01,5 1        
G-Atleet Guido Stoelwinder dns 0 1,15,3 374        

De uitslagen:

Onderdeel lopen (vervolg)
                   
                   
Categorie Naam atleet 1000 m   Totaal Plaats        
C pupil Maud Visscher dns 0 807 2e prijs        
B pupil Imke Gardien dns 0 230 7e prijs        
C pupil Eline kanninga dns 0 425 6e prijs        
B pupil Mirthe kanninga 4,47,5 0 612 4e prijs        
B pupil Esmee Douma 4,45,9 0 916 1e prijs        
C pupil Anna-Romée van der Spoel 4,39,5 0 648 3e prijs        
C pupil Merel Leeuwis dns 0 93 8e prijs        
C pupil Damaris Al Rais dns 0 601 5e prijs        
                   
Categorie Naam atleet 1000 m   Totaal Plaats        
C pupil Maurits Meijerhof dns 0 569 4e prijs        
C pupil Yardan Kruijer dns 0 816 3e prijs        
B pupil Jort Rodenburg dns 0 880 1e prijs        
C pupil Luke Veldkamp dns 0 541 5e prijs        
B pupil Dilan Boer dns 0 397 6e prijs        
B pupil Imanuel Al Rais dns 0 863 2e prijs        
                   
Categorie Naam atleet 1000 m   Totaal Plaats        
A pupil Gitte Gardien 3,10,72 30 142 3e prijs        
A pupil Nienke Weij 2,29,92 259 768 1e prijs        
A pupil Amy Buurmeijer dns 0 0 dns        
A pupil Lyone Boer 2,29,68 260 274 2e prijs        
A pupil Tracy dns 0 0 dns        
                   
Categorie Naam atleet 1000 m   Totaal Plaats        
G-Atleet Mats Mulder 10,03 438 1241 1e prijs        
G-Atleet Demi Majoor 12,67 132 339 4e prijs        
G-Atleet Delano Post 10,61 358 1044 2e prijs        
G-Atleet Mariska de Jong 15,72 8 85 5e prijs        
G-Atleet Joren 14,04 17 27 6e prijs        
G-Atleet Rianne 14,63 11 12 7e prijs        
G-Atleet Guido Stoelwinder dns 0 374 3e prijs        
                   
5.000 meter
                   
G-Atleet Guido Stoelwinder 28.32.00              
Mannen Leo van der Horst 28.33.00              
Mannen Jan Leeuwis 20.06.84